Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy megjön, és...

Van olyan, hogy megjön, és mégis van baba?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fel vagyok puffadva, a nadrág már nem jó rám, de a mensim megjött! Vasárnap jött meg, és már az éjszaka is alig volt, most pedig semmi. A mellem még mindig feszül, és a hasam is olyan maradt, mint mensi előtt. A tesztjeim folyamatosan halvány pozitívak, de a babámnak már 6-7 hetesnek kell lennie, ha van. Akkor miért nem mutatja a teszt rendesen? Csütörtökön tudok dokihoz menni, de jó lenne, ha valaki, aki már járt hasonló cipőben segítene nekem. Biztos voltam benne, hogy nem fog megjönni, de mégis megjött. Lehet hogy cisztám van? Két hónapja vizsgált a doki akkor semmit nem látott. És mensi előtt végig, sok, krémes folyásom volt. Köszönök minden segítő választ. Nem akarom bemagyarázni magamnak a gyereket, de már nagyon jó lenne tudni, hogy mi is van?!
2008. szept. 30. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!

az unokatesomnak 3 honapon keresztül megjött meg-a terhesseg ellenere,es egy mäsik ismerösömnek az egesz terhesseg alatt megvolt.ugyhogy ennek ellenere nyugodtan lehetsz terhes!föleg ha + a teszt!nagyon drukkolok!E.E

2008. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszike! Már az előző mensim is kevesebb volt, de akkor nem gondoltam rá, hogy baba lehet. Azóta feszülök mindenhol, meg- megszédülök, és fáj a mellem. Most két nappal hamarabb jött meg, mint vártam, meg csak két napos volt. A doki remélem csütörtökön mond valami okosat. :)
2008. szept. 30. 13:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mär mäsnäl is olvastam,hogy ilyen tünetek mellett babäs volt!nagyon drukkolok!!
2008. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
majd irdd meg mi volt,nagyon erdekel! :) en vasärnapra nem värom...
2008. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké, megírom, remélem neked nem jön meg!! :)
2008. szept. 30. 13:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy az unoktesód csinált tesztet? És neki a teszt mikor mutatta a babát??
2008. szept. 30. 13:33
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

igen,tesztelt.pontosan nem tudom mikor,azt tudom,hogy neki a mellei nagyon fäjtak.ja,es a tesztje - lett.7 hetesen ment el dokihoz,es mär 7 eves a kislänya. :)

szerintem nälad is baba lesz! :)

2008. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:) Bár úgy lenne! Aranyos vagy, hogy írtál, de majd csütörtökön, megtudom, mi az igazság!! :)
2008. szept. 30. 13:43
 9/15 anonim ***** válasza:
szia!az elözö välaszolo vagyok.csinältäl azota mäsik tesztet?holnap dolk...nagyon drukkolok!majd irj! :)
2008. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
märmint holnap dokit akartam irni... E.E
2008. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!