Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt megjön érzés 5...

Mindjárt megjön érzés 5 nappal a menzesz előtt. Lehet baba belőle?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,de várd meg még az 5 napot,hátha megjön,hiszen te írtad,hogy 5 nappal előtte vagy.
2011. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi lehet.
2011. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is ez volt/van. Masfel eves a fiam, vele u.ez volt, most u.ez van, meg csak 3+2 hetes vagyok. :)
2011. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam két babámmal is!
2011. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De jó! Ti mikor teszteltetek először? Ja és gratula a picikhez!!
2011. ápr. 27. 17:52
 6/10 anonim ***** válasza:
A beagyazodas (ovulacio utan 7-10 nappal) ugyanolyan erzes mint a menses. Ebbol meg lehet barmi.
2011. ápr. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha bebeszéled magadnak akkor is reagál ugy a szervezeted mintha terhes lennél. nem elkeseriteni akarlak de sztem nyugodj meg h nincs semmi, nem vagy terhes és várd csak a mensidet. ha nem jön meg a számitottól mondjuk 3-4 napig, akkor tesztelj. ha az pozitiv akkor kezdhetsz örülni. ha negativ akkor várj még a mensesre. ha több ideig (egy másfél hét) nem történik semmi menj orvoshoz!

Zsu

2011. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem mind a kétszer.Elszalad ez az 5 nap és gyorsan csinálj tesztet!
2011. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vaszily katalin ***** válasza:
0%
ÉN RÁ HÁROM NAPRA A SZEX UTÁN ÉREZTEM MEG A BEÁGYAZÁST.7-ÉS NYOLC ÉVESEK.DE AT ÖT NAP KÉSÉS NEM GOND.DE VAN ESEMÉNY UTÁNI TABLETA AZT 3NAPON BELÜL KELL BESZEDNI.JA NEKEM CSIP CSEP MENSZESZEM VOLT AZ ELSÖ GYEREKNÉL.HA NEM JON MEG OVSZEREL SZED RÁ A PÁRODAT SZERETKEZ VELLE.PERSZE HA JOL ESNE.KICSI MEGGYORSITJA A MENSZESZ KEZDETÉT.ÉN MENSZI ELLÖT KIVÁNOM NAGYON A PÁROMAT NAPI KÉTSZER IS.FÖLEG MENSZEST ELÖT 5NAPAL.MIG MEG NEM JÖN.KATI
2011. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

van egy olyan gomb h caps lock... érdemes használni...

am nem tudom hogy érezhetted meg a szex után 3 nappal, ugyanis a szex után majd 3 hét telik el a beágyazódásig! (ha nem hiszed nézz utána! [link] légyszives tájékozatlanul ne irj butaságot...


köszi

2011. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!