Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a fontosabb: hogy pont...

Mi a fontosabb: hogy pont ébredéskor vagy reggelenként ugyanakkor mérjem a hőmérsékletet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem pár napja méregetni és megakadtam. Elvileg fél 7-kor kelek (=szól az ébresztő) van azonban, hogy már jóval előtte felébredek és csak fekszem még a felkelésig. Ilyenkor mikor mérjem? Ahogy ébredek? Ha fél 5-kor (mint pl. ma) akkor akkor, vagy várjam meg a fél hetet és akkor (mivel addig úgy sem mozgok (max megfordulok), nem kelek fel stb... 2-szer is volt már ilyen és tök más hőmérsékletet mutatott a két időpontban és fogalmam sincs melyiket kéne feljegyeznem. Másképpen fogalmazva: az ébredéskori hő (=alaphőmérséklet) a legalacsonyabb hőmérsékletünk vagy tezsem azt alváskor, fáradtság stb esetén lehet alacsonyabb is?

Köszönöm szépen a választ előre is és bocsánat, ha hülye a kérdés.


2010. ápr. 19. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindig ébredéskor mértem. Az számít, ugyanis a szervezeted órája a lényeg, nem a rendes óra. Olyankor ébred a tested is, az a lényeg, h. még minden fizikai aktivitás előtt mérd.

11 hós kislány anyukája

2010. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Vehetem úgy, hogy a mért legalacsonyabb hőmérsékletet írjam be mindig? Tehát az alaphőmérséklet attól " alap", hogy alá már nem megy a hő? :)

(Csak azért, mert volt olyan, hogy később kevesebbet mutatott, nem többet.)

(Kezdem azt hinni nekem ez a hőmérőzés nem való és béna vagyok hozzá... Egyenlőre engem csak idegesít és frusztrál ez a méregetés, ami meg nem hinném, hogy segítene. :-(

De köszönöm még egyszer!

2010. ápr. 19. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!