Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt tojás szerű...

Menstruáció előtt tojás szerű nyák! Terhesség vagy meg fog jönni? Tapasztalatok? A többi lent

Figyelt kérdés

Mindig vizes folyásom van menzi előtt,de most 2-3 napja tojás nyák szerű ilyen még soha nem volt csak ovukor szokott lenni!Ma kellett volna megjönni-e de eddig még semmi!Remélem így marad!Ez az egy dolog furcsa és más ebben a ciklusomban!

Olvastam róla és azt írják,hogy a vizes folyás és a tojás nyák a menzit jelzi!De olyat is olvastam akinek így volt és baba volt!Fáj nagyon a mellem nagyon sokat pisilek 5 percenként.A hasam néha görcsöl,inkább feszít nagyon,és szurkál bár ez bármi lehet!

Van olyan akinek ilyen volt a folyása baba lett?Tesztelni csak szerdán akarok!


2016. máj. 16. 15:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy menzi előtt mindig van 1-2 nappal pecsételésem most ez is elmaradt!Ha pecsételek tudom,hogy meg fog jönni és soha nem maradt ki ez sem!Szerdán volt egy csepp vér pisilés után a papíron akkor azt hittem meg is fog jönni!
2016. máj. 16. 16:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vérzés előtti napokba néha van kevés tojcsis nyák,3 terhességem volt,akkor krémes fehér jelentkezett! Egy teszt és kiderül :)
2016. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tojásfehérjés volt beágyazódás körül olyan 3 napig,majd krémes. És nekem babát jelzett! Nekem sem szokott mensi elött tojásfehérjés lenni sosem. Nekem is furcsa volt! Drukkolok! Mikor tesztelsz?
2016. máj. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Holnap reggel akarok csak tesztelni.Nagyon nehéz de kivárom.Tegnap este nagyon görcsölt a hasam ma reggelre meg elég idegesen keltem fel.Ezért is várok még, ma lehet megjön.Ha nem reggel csinálok egyet.
2016. máj. 17. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező? teszteltél végül? vagy becsapott a szervezeted?
2016. máj. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnos 5 nap késés után megjött!Hát nagyon ki voltam mert már lassan 1 éve próbálkozunk!De nem adjuk fel! :) Köszi hogy írtál!
2016. máj. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!