Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e még terhesség belőle?...

Lehet-e még terhesség belőle? Tapasztalatok? A többi lent

Figyelt kérdés

Negatív teszt, 10. dpo, ciklus 28. napja, a ciklus hossza kb. 30 nap átlagosan, enyhe alhasi feszülés, menszi szerű görcsök. 9.dpo-n émelygés tört rám, de ez még korai lenne. 2 éve várok már a gyermek áldásra. peteérés előtt 2 és 3 nappal voltunk együtt a párommal illetve a peteérés napján. Volt e valakinek hasonló problémája és sikerülte a baba?


24 éves vagyok


Köszönök minden választ!



2016. febr. 10. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem, még nem késik. Várd meg, hogy kési-e, és utána tesztelj. Addig csak találgatni lehet.
2016. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Köszönöm a válaszod! Már teljesen elfogyott a türelmem... :(
2016. febr. 10. 13:05
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi ez a dpo ?! Sose teszteltem idő előtt...Felesleges.Nekem másfél hete késik,de még mindig nem teszteltem,6 hét előtt nincs szívhang,szóval mindegy lenne a teszt eredménye.
2016. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Korai volt tesztelni, ez még önmagában semmit nem jelent.

Kivizsgáláson átestetek már?

2016. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem 13. dpon lett először pozitív a fiammal a teszt. Szóval még semmi sincs veszve.

megértem a türelmetlenséged. Mi a tesóra is várunk (ahogy a fiamra is vártunk).

Majd írd meg mi lett!

2016. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem voltunk meg kivizsgalason, minden honapban ugy voltunk vele, hogy na majd most, a joistenek megsegit minket, a termeszetre biztuk magunkat, utana nem foglalkoztam a temaval egyszeruen lesz*artam, gondoltam ha nem izgulok ra akkor majd osszejon, hat nem, ilyen hullamzo a dolog, ez az idoszak h lakakalom ez olyan 1 evig tartott, ezert sem mentunk komolyabb kivizsgalalsra, januarban pedig megint elojott az anyai osztonom es most ugy dontottunk hogy ovu tesztet hasznalunk és megprobaljuk meg ezt a honapot, hatha sikerul, de most kaptunk egy infot egy nagyon jo ismerostol hogy van egy doki aki nagyon jo es hozza fogunk fordulni...na rz igy hosszu lett es zavaros :)
2016. febr. 10. 16:45
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja es majd irok, de most mar csak tuti szombaton tesztelek leghamarabb :) majd csak kibirom...
2016. febr. 10. 16:50
 8/17 A kérdező kommentje:
Egy kis valtozas, amely nevetseges, de remenyt is ad. Tegnap megundorodtam az ebedtol, amelyet amugy nagyon szeretek, majd utana nestea-tol, olyan penesz szaga volt. A mai nap pedig deltol most estig folyamatos hanyingerem van, illetve elo-elo bukkano alhasi feszules "megjon erzes", vegul most ez is elmult. Meg mindig remenykedem, hogy baba van. Holnapra nem varom... Mindenkinek sok szerencset kivanok!
2016. febr. 11. 20:43
 9/17 A kérdező kommentje:
1 napja kesik :D
2016. febr. 13. 13:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Teszt?
2016. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!