Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után hat a Bromocip...

Mennyi idő után hat a Bromociptin?

Figyelt kérdés
4 hete szedem és most kellene majd megjönnie de ismét barnázás áll fent,a nemvárt előtt 5 nappal, arra szedem alapból,szeretnék babát, mennyi idő amikorra helyrehozza a dolgokat a gyógyszer?
2016. aug. 12. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 3-4 hónap volt (általában a hormonrendszerre ható gyógyszereknek kell pár hónapnyi idő, mire hatnak). Mérsékelte ugyan a barnázást, de meg nem tudta szüntetni (de a mellváladékozást teljesen megszüntette szerencsére, és főleg ez volt az elsődleges).


Más hormonális problémád nincs? Inzulinrezisztencia, pajzsmirigy alulműködés, PCOS stb?

2016. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mellváladékozásom nem volt hál istennek, de pajzmirigy túlműködésem pár éve igen, most meg kicsit inkább alulműködik de még a normál határon belül. Anno a túlműködésre is szedtem gyógyszert mikor beállt akkor azt abbahagytam, de mielőtt elkezdtem a bromot akkor a pajzsmirigyet is megnézte az orvos.

de akkor türelmes leszek, csak azt hittem ez azonnal hat vagyis pár hét múlva már tapasztalható lesz a változás

2016. aug. 12. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 3-4 hónap kellett, mire normális lett. Nekem 2 szerese volt az értéke, mint a normál érték felső határa.
2016. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!