Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell értelmezni az...

Hogyan kell értelmezni az ovutesztet?

Figyelt kérdés
Segítene valaki ebben? Van néhány ovutesztem, eddig nem használtam ilyesmit, de most gondoltam, hogy bevetem őket, hátha eredményes lesz :-). Most éppen mensim van (15-én jött meg). Mikor kezdjem el az ovutesztelést, és mikor akciózzunk a férjemmel? A ciklus.hu-n május 3-ára tette az ovunapot (a zöld négyzet, aki ismeri az oldalt)
2010. ápr. 19. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 14.nap körül szokott lenni az ovud, akkor kezdj el tesztelni 11.napon. Minden délután vagy este ugyanakkor, előtte 2 órával már ne igyál, ne pisilj.

Tartsd meg a teszteket, ne dobd ki, hogy össze tudd másnap hasonlítani.

Először halvány csík lesz, aztán egyre erősebb. Akkor pozitív a teszt, ha erősebb a csík, mint a kontrollcsík. Másnap is tesztelj, mert akkor tudod biztosra, hogy pozitív volt, mert akkor már halványabb lesz a teszt.

A pozitív teszttől számítva 24-36 óra múlva van tüszőrepedés. Érdemes a pozitív teszt napján és másnap is szexelni. Azért kell a pozitív napon is szexelni, hogy mire tüszőrep van, már ott várják a spermák a petét :) És persze másnap azért kell, hogy le ne csússzatok :)

Remélem értelmes voltam, ha nem, csak szólj.

2010. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
MIndent értek, csak azt nem, hogy honnan számítva a 14. nap? A mensi első napjától? ha most 15-e volt, akkor mikor?
2010. ápr. 19. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a mensi első napjától számold! 29-én lesz várhatóan peteérésed (ha 28 naposak a ciklusaid), így érdemes elkezdeni a tesztelést 26-án.
2010. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
32 naposak, akkor még plusz 4 nap, tehát május 3-4. körül már kezdjem a tesztelést, ugye?
2010. ápr. 19. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, akkor 4 nappal később mindent!
2010. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet!
2010. ápr. 19. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!