Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély így babára?

Mennyi az esély így babára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Házasok vagyunk és van már gyerekünk. Elgondolkodtunk az újabb babán, előző azonnal összejött. Ciklus közepén szokott lenni peteérésem, 28 napos egy ciklusom. A héten eldöntöttük, hogy eltoljuk a babaprojectet pár hónappal. Ezért inkább óvszert húztunk. De, a gumi bennem maradt, nem tudom, hogy sikerült, mert 10 éve azt használunk és sosem volt még ilyen. Tegnap voltunk együtt, és pont a 14. napon voltam. Szóval szerintetek így is összejöhet a baba? Ha ki is folyt a sperma, akkor is valszleg csak ott a hüvely alsó részébe folyhatott.... szóval értitek, könnyen ki tudtam húzni,de az egész bent volt a hüvelyben. Természetesen, ha jönne a baba, hát jöjjön. Tudom, hogy majd megtudom, ha teszteltem, de akkor is kíváncsi vagyok a véleményekre, ki szerint mennyire esélyes...
2016. aug. 13. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van esélye, de nem esélyes, ha érted.
2016. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem én :)
2016. aug. 13. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esély van,de kicsi.
2016. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. aug. 13. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
esély megvan rá...szerintem köztetek mondva (nyilván sose mondanátok el neki :D ) de tök jól hangzik, hogy ár azért is "véghez akarta vinni a tervet bármi áron" :D úgy értem eltoltátok a babaprojektet és pont 14. napon történt iylen.
2016. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ja! :D én is gondoltam erre, hogyha mégis..., akkor neki MOST kellett jönnie!
2016. aug. 14. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!