Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnál is előfordul, hogy a...

Másnál is előfordul, hogy a 2. baba egyszerűen nem akar összejönni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Lassan 16 hónapos a babám, nekem még a menstruációm sem rendeződött:((( Így még a remény sem marad.

Kellett nekem sokáig szoptatnom:(((

2010. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elofordul. Mi 2.5 eve varunk a kistestverre. A lanyom elsore osszejott. Sok sikert neked /nektek is.
2010. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem a kislányom, aki 17 hónapos, csak 13 hónap próbálkozás után jött össze clostilbegyt segítségével. Most pedig lassan egy éve nemjön a kistesó. )))))-:

most is szedtem clostit 4 hónapig, és semmit sem segített, volt olyan hónapom, hogy még tüszőm sem volt tőle. Most volt, de sajnos nem lett baba, ma megjött. )))-: Nagyon szomorú vagyok, de bizakodom továbbra is, hogy hamarosan jön a kistesó! Drukkolok Neked is! Ti mióta próbálkoztok?

2010. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mi még "csak" 6 hónapja próbálkozunk a másodikkal. Az első szinte elsőre összejött. Azt hittem, hogy most is ilyen könnyen fog menni. Már próbáltam hőmérőzést, ovutesztet, teáztam, tornáztam, aztán most az utolsó hónapban nem foglalkoztam semmivel, de mégsem jött össze. Ma sajnos nekem is megjött, így 2 hét múlva megyek orvoshoz, hátha... Nálunk sajna még az is benne van a pakliban, hogy ha ebben a hónapban nem jön össze, akkor vissza kell mennem dolgozni és a picinek bölcsit kell keresnem :(
2010. ápr. 20. 08:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul a lányom rögtön összejött igaz az már 12 éve de a tesó már több mint 2 éve nem jön.
2010. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!