Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilos hónap. Mensinek...

Clostilos hónap. Mensinek semmi jele. Szerintetek lehet baba? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Július 5.én kezdtem el 2*1 clostilt szedni 5 napig. 23.án és 25.én volt dupla csikos LH tesztem. Pontosabban nekem mindkettő pozinak tűnt, de az biztos hogy 26.án màr negatív volt. Azota még nem jött meg, egy nagyon halvány facelle tesztem van, tegnap reggeli pisiből.
2016. aug. 14. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel baba van, gratulálok! Remélem legközelebb nekünk is sikerül.
2016. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Illetve az lenne még a kérdésem hogy előfordulhat e az hogy clostilt szedtem, volt pé. és nem vagyok terhes , és nem is jön meg? :/
2016. aug. 14. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan volt velem hogy késett 2 hetet de a tesztek is negatívak voltak. Menj el a dokihoz, csinál egy UH-t és kiderül végül is mi a helyzet.
2016. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó ! Neked is closti és pé. melett késett ?
2016. aug. 14. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen így volt. Most megint clostis hónapom van de érzem hogy max szerdára megjön. :/
2016. aug. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Dokihoz kellene menned. Ha jól sejtem, nem voltál UH-n a középidőben, csak az LH-teszt alapján tudod, hogy volt tüszőrepedésed. De mi van, ha mégse volt? Lehet, hogy ciszta lett a tüszőből, emiatt késik. UH-n kiderül. Az is, ha baba van.
2016. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!