Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken voltam együtt a barátommal és megszakításos módszerrel volt és időben kihuzta,de mégis félek,hogy az előváladéktól meg van rá az esély.. múlt hét csütörtökön elég ingerült voltam,mondhatni egészen péntek estig szinte csak sírtam az idő nagy részében,pénteken nagyon fájt a fejem és azutáni napokon egészen máig időnként szédültem egy kicsit..Tegnap nagyon sokat pisiltem.Ahogy ment be,már jött is ki.Ma reggel kicsit fájt a derekam,a hátam,kicsit szúrt a mellem,de csak a bal es az alhasam is neha egy nagyon kicsit szúr.Azt azért még hozzateszem,hogy majdnem egész héten mezítláb jártam és nagyon fáztam a hideg padlón..Tegnap sok volt a fehér folyásom.Hányinger nincs..
2016. aug. 15. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit zavaros a sztori.

Amúgy meg még az égvilágon semmit nem éreznél. Majd 3-4 hét múlva.

2016. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
30%
Kb.pár nap múlva csinálj tesztet
2016. aug. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Na várj,azt írtad, múlt hét csütörtöktől péntekig produkáltad a tüneteket, amik - hozzáteszem -egyáltalán nem biztos hogy terhességre utalnak. Viszont egy pénteki együttlétről írtál. Ennek biztos semmi köze nincs hozzá, hiszen az aktus későbbi. Ahhoz, hogy "terhesség gyanúról" beszéljünk, kellett hogy legyen egy sokkal korábbi együttlétetek és késnie kellene a mensidnek is (bár ez nem törvényszerű...). Hozzáteszem nagyon sok front van mostanában, lehet ezeket érzed. Ha pedig tényleg terhes vagy (aminek kiderítésére egy teszt sokkal alkalmasabb, mint a gyik), ilyen korán nagy valószínűséggel nem érezhetsz semmit. Még a filmekbe illő rosszullétes-szédüléses dolog is később fog majd jönni (ha jön egyáltalán). Nekem pl. semmi ilyesmi nem volt. Csak onnan tudtam, hogy terhes vagyok, hogy volt egy pozitív tesztem, később ezt a nőgyógyász is megerősítette és nőtt a hasam... :)
2016. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3 nap után nem szokott tünet lenni...azt se írtad,hol jársz a ciklusodban?

Aki ennyire fél a terhességtől,az minek megy bele a "berakom kicsit" játékba??

2016. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Múlt hét előtti héten lévő pénteken történt.Félre írtam,bocsánat.
2016. aug. 15. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Tünet még akkor sem lenne ilyen korán 6-7 hetes terhesen lenne. De addigra már kiszúrná a szemedet egy pozitív teszt
2016. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!