Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 4-nappal ezelott csinaltam...

Kb 4-nappal ezelott csinaltam haromfajta terhessegi tesztet is mindeggyikbe volt ketto, es mind pozitiv lett. Ma megint vettem eggy tesztet a legolcsobbat a tescoba, es ezis pozitiv lett. Ez mar bisztos hogy babat varok?

Figyelt kérdés
Miert nincsen semmi terhessegi tunetem?Utolso menzim Augusztus 15-diken volt.Az baj ha megvagyok fazva?
2008. szept. 30. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
... akkr már jó lenne, ha elhinnéd: TERHES VAGY! Gratulálok! A hőn áhitozott tünetek meg jönnek majd. Talán két hét múlva reggel, amikor nem tudsz majd felkelni, mert úgy forog az ágy, vagy akkor, amikor elmész egy büdi kuka mellett és felfordul a gyomrod. Boldog babavárást!!!
2008. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggodj menj orvoshoz mivel a tesztek pozitivak lettek igy babát vársz gratula
2008. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most már bőven elég a tesztekből!Nyugodj meg és örülj a babának!Menj el orvoshoz, hogy ő is megerősítse!

Gratulálok!

30 hetes pocis

2008. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Most már hanyagold a teszteket..ahhoz drága, hogy még ötvenet megcsinálj és akkor sem hinnéd el.

Azért nincsenek terhességi tüneteid, mert vagy a szerencsésebbek közé tartozol,vagy csak a 7-8. hét körül fognak jelentkezni.

Jelentkezz be egy dokihoz..és ne vegyél több tesztet, mások is eltartják a tesztgyárokat!

Inkább spórolj helyette a következőkben fontos dolgokra.

Ne gondold, hogy olyan jó mindennap összehányni a wc -t és környékét!!!

Talán meg is úszod.

2008. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!! Ennyi teszt nem tévedhet!!! Nyugodj meg és élvezd ki! A tünetek meg jöhetnek még, hidd el! Nekem kb a 7. hét végén jelentkezett csak a hányás, hányinger, meg előtte egy héttel szédülés. De anyum mesélte, hogy neki még ennyi sem volt!

ha még nincs dokid, kezd el keresgélni! Én azt mondom, hogy kb 1 hét múlva menj csak, hogy lássa a doki a petezsákot. Neked jobb, ha már azt mondja, hogy mekkora a petezsák, és nem azt, hogy lehetséges, de nem látja még...

2008. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na én is igy voltam mint te,igaz én csak két tesztet csinàltam,de akkor se hittem el!

Mostmàr elhiszem,mert rosszul vagyok a szagoktol,majd leszakad a derekam,fàj a mellem,meg sorolhatnàm,de te is fogod még ezt tapasztalni.

Elkezdheted a folsavat,meg az elevitet,ha nem tudsz ,még dokihoz menni!

Boldog babavàràst!

18 hetes kismama

2008. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nyolc különböző tesztet csináltam, végül az UH után hittem csak el, hogy igen...:-D Te is tuti az vagy, lassan irány a doki.

32 hetes kismama

2008. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el terhes vagy, de nyugi. És lassan mehetsz majd a dokihoz.
2008. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!