Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is érzett így, hogy...

Más is érzett így, hogy úgymond félt teherbeesni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamennyire mindenki fél tőle, nagy változás, nagy felelősség. Csak át kell gondolni, hogy mit is szeretnél, mitől félsz. Szeretnél-e tényleg babát, vagy jobb lenne, ha még várnál pár évet.
2016. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajaj,persze.Pedig nem első gyerek lenne,és nem is 20 évesek vagyunk. Ilyenkor még jobban tart az ember tőle,tudja mi vár rá,mivel jár egy gyerek. De azért kísértjük a sorsot. Hébe- hóba hanyagoljuk a védekezést... hátha jön.Olyan kusza érzések kavarognak az emberbe.Azt kaptam egyszer,nem is akarom én Őt akkor igazán. De akarom.Mindennél jobban vágyok még egy babára.De félek.Baromira.Az előzmények miatt is, a jövő miatt is.. na majd kiderül szán-e még a jó Isten nekünk babát. :)
2016. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez egy tök jó kérdés, én is akartam már hasonlót kiírni. :) 29 éves vagyok, 1-2 éve kezdtem el érezni azt, hogy talán hamarosan gyereket/családot szeretnék. Gondoltam, majd elmúlik ez az érzés. Hát egyre csak erősebb lett. Párom ekkor még hallani se akart róla. Majd, egyszer, a távoli jövőben... A védekezés terén azért elég lazák voltunk, így titkon mindig reménykedtem abban, hátha becsúszik. Hát nem. Párommal végül leültem beszélgetni, hogy itt vagyok lassan 30, beszéljük meg, van-e értelme várnom. Rábólintott, azóta "élesben" csináljuk. Na, innentől jött nálam a pánik. "Úristen, mi van ha terhes leszek/vagyok?!" Holott előtte fél éven keresztül minden hónapban csalódott és elkeseredett voltam mikor megjött. Annyira bíztam benne, hátha... Az a fajta reménykedés mégis picit pánikba csapott át, azzal, hogy tudatosan kimondtuk. Holott átgondoltam, félek tőle, de attól még akarom.
2016. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Celtix ***** válasza:
Ha nem felsz, akkor nem Neked valo a gyerek. Nincs felelossegerzeted. Az a normalis, ha az ember tudja, hogy sokminden egesz mas lesz, sok jobb, de par dolog rosszabb (azert a jo dolgok nagysagrendekkel muljak felul a rosszabbakat :)
2016. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Celtix, én kevés emberrel találkoztam, akinek nagyobb a felelősségérzete, mint nekem, ja inkább, hogy van olyan, mint az enyém. Csakhogy én mindig szerettem a kihívásokat, a nehézségeket, ezért nem féltem a terhességtől sem.

De nem lehet mindenki olyan, mint én, biztos sokan vannak úgy, mint te, legfeljebb nem vallják be!

2016. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!