Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek mi a helyzet?

Veletek mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt pár nappal ki szokott jönni egy pattanás az orromra. Most is kijött. Fájdogált is a derekam,alhasam a múlthéten,de kb. vasárnapra-hétfőre teljesen el is múlt az érzés. Mára nem várom. Szerintetek teszteljek ma, vagy várjam meg a csütörtököt,pénteket? Tudom,hogyha van baba már kimutatja, de még este is megjöhet.. Nem szeretnék csalódni...

Veletek mi a helyzet,van itt olyan, aki mostanában tesztel, mostanra nem várja, vagy esetleg a napokban derült ki,hogy babátvár?


2016. aug. 17. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék, de én nem vagyok a könnyen csalódós fajta, ellenben nagyon kíváncsi. Ha érzékeny tesztjeid vannak, egy próbát megér. :)
2016. aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jött meg, holnap reggel tesztelek.
2016. aug. 17. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Teszteltel reggel?

En is pont hezitalok hogy teszteljek e vagy sem. Nekem holnap kene meg jönnie de eléggé jatszadozik velem a szervezetem es el gondolkodtam hogy lehet úton van a kisteso ...de nem voltunk ugy egyutt "tudatosan" ugyhogy elvileg nem sok esély van, de valahogy megis ott motoszkál az a gondolat a fejemben... :-/

2016. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
teszteltem,negatív lett, délután meg is jött :(
2016. aug. 18. 23:39
 5/7 A kérdező kommentje:
nektek azért sok sikert! :)
2016. aug. 18. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is negatív lett a teszt, ugyhogy várakozó állásponton vagyok hogy mikor akar megjonni.

Sok sikert neked ebben a ciklusban.

Mi nem leszünk egyutt élesben mert amugy meg nem terveztünk kistesot, bar megis most picit csalódott lettem.

2016. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sajnálom Lányok! :( Jönni fog az a baba, ha jönnie kell! :) Nálunk már 24 hetes a csoda-meglepi manó a pocakban, nektek is sikerülni fog!
2016. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!