Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2-szer voltam várandós,...

Már 2-szer voltam várandós, de ez a mostani helyzet kifog rajtam. Ötletek?

Figyelt kérdés
12. dpon vagyok. Egész héten fájtak a melleim, de kegyetlenül, fájdogált a hasam is, már azt hittem korábban jön meg. Erre ma reggel minden elmúlt. Semmi mellfájdalom, hasfájás. Van helyette magas hő és bő hüvelyváladék. Valakinek volt hasonló? Mi lett a vége?

2016. júl. 1. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szinte lázasnak éreztem magam és nagyon sok váladékom volt azt hittem el kaptam valami nyavalyát a bölcsiben.. 1 hét múlva 4 db erős pozitív teszt lett a vége!!! Drukkolok 22 N 12 +6 hkm
2016. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó! Gratulálok a picihez! Remélem nálunk is kopogtat valaki, de nem akarom túl stresszelni. Első bébi majd egy évet váratott magára, a második bébit nem is gondoltuk, hogy elsőre sikerül, ezért már nem vagyok az a notórius tünet nézegető, de a mostani elég furcsa. Bölcsiben dolgozol? Üdv kollegina :)
2016. júl. 1. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd Írj... Hogy mi van veled. ;) Még csak leendő kollegina. 15 hetes gyakorlatom volt a bölcsiben ;)
2016. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos reggelre leesett a hőm és meg is jött délután. Ez van. De új hónap új esély :)
2016. júl. 5. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!