Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal kisbabát szeretnénk...

Barátommal kisbabát szeretnénk. Az utolsó két ciklusom 25 naposak voltak. Akik már túl vannak a sikeres próbálkozáson és hasonló hosszúságú a ciklusok melyik napon/napokon legyünk eggyütt a baba érdekében?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Googleozz ra, hogy ovulacios kalkulator, az sokat segithet.
2016. aug. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló, 23-25 mapos ciklusaim vanmak, és a 8. napi együttlétből fogant a lányunk. Peteérés ez alapján (elvileg) később lehetett 1-2-3 nappal, mivel állítólag a lányos katonák tovább bírják. Egészen biztosan akkor, mivel később nem volt lehetőségünk együtt lenni. Normál esetben kb a ciklus hossza-14 napnál van peteérés, és akkor a legérdemesebb/legesélyesebb. Saját példa alapján kb a 8. naptól, két naponta érdemes együtt lenni, vagy amikor csak jól esik. Én szedtem magzarvédőt már az előző ciklustól, érdemes lehet azt is elkezdened. Tudom, hogy ritka és véletlen, de nekünk elsőre összejött így, pedig nem is számítottunk ilyen gyors sikerre. :)
2016. aug. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

25 napos ciklussal a második babám az 5., a harmadik a 15. napon fogant.

Ha csak most kezdtek próbálkozni, azt javaslom, legyetek együtt amikor szeretnétek.

2016. aug. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két-három naponta szex, a vérzésed végétől a következő ciklusig. Így biztos nem maradtok le a peteérésről, bármikor is lenne.

Az első fél évben ne mérj hőt, ne számolgass, nem kell teákat és csodaszereket inni, szedni. Csak azt segítik elő, hogy rástresszelsz és a fél életed terhességi tesztek csinálásával töltöd.


Fél év után érdemes foglalkozni ilyenekkel, ha addig nem jött össze, de ne feledd, hogy nem a számolgatástól lesz a gyerek. ;)

De egy jó nagy orgazmus sokat segít!

2016. aug. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes egyből így rágörcsölni, és időzíteni az együttléteket. A hímivarsejtek több napig életképesek a női ivarszervekben, szóval rendszeres együttléttel (1-2-3 naponta) el sem lehet kerülni a peteérést.

Egyébként következő menzesz előtt kb. 14 nappal van az ovu, ez elég fix, ma 1-2 nap a szórás, szóval 25 napos ciklussal kb. a 11. ciklusnapra tehető az ovuláció.

Szóval a menzeszt követő hét az esélyes.

2016. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszii a válaszokat mindenkinek!:)

Szerintem akkor a 8-12 nap alatt érdemes ezzel foglalkozni

Nekem is amúgy egy lánybébi a szivem vágya:)

2016. aug. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!