Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 vetélés után a 3. terhesség...

2 vetélés után a 3. terhesség mennyivel lehet sikeres? Olyanok válaszát várom akiknek ilyen vagy ehhez hasonló problémája van vagy akivel vagy valamelyik ismerősével történt ilyen.

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 14:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Bár velem ilyen nem történt és ismerősről sem tudok! Az kiderült hogy miért volt a vetélés? :(

Nekünk nem akar összejönni a baba 2 éve várjuk a csodát (probléma kiderítve már hálisten) nekem ez volt a második clostis hónapom, várom az eredményét :)

Ne haragudj hogy nem tudtam neked érdemleges választ írni, gondoltam leírom az én 'kis' történetemet!

Minden jót neked! :)

2016. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha kiderül az ok, és van kezelés rá, akkor nyilván jobbak az esélyek. Barátnőmnél 1 sikeres terhesség utáni 3 vetélés után derítették ki, hogy ugyanaz a hematológiai baja van, mint nekem. Mivel az első terhességével semmi gond nem volt, sokáig fel se merült, hogy ilyen irányban is kutakodjanak.
2016. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
2 vetélés után a harmadik terhességem sikeres lett.Duphaston, aspirin protectet ,rutascorbint kellett szednem.Most már 5 hónapos a kislányom :)
2016. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem derült ki semmi ,hogy miért halt el mindkét terhességem.A doki azt mondta ,hogy a természet szelektál a szövettan meg nem mutatott semmit.Most .megint terhes vagyok az egész család örül csak én rettegek hogy mi lesz.már örülni sem merek.
2016. jún. 5. 07:56
 5/28 anonim ***** válasza:

A szövettan általában nem mutat semmit, abból nem lehet kiindulni. Neked kell(ene) elmenni vizsgálatokra ahhoz, hogy kiderüljön, mi okozta a vetélést.

De most, hogy babát vársz, csak annyit tehetsz, hogy vigyázol rá. Segíteni szokott a progeszteron pótlás (pl: Utrogestan gyógyszer vagy kúp), mert elég gyakran az ismétlődő vetéléseknél ez az ok játszik szerepet. Az benne a jó, hogy ártani nem árthatsz vele a babának. Írasd fel az orvosoddal minél hamarabb!

Jófejek az orvosok ezzel a dumával, hogy a természet szelektál. Egy vetélésnél még azt mondom, oké, de kettő...

2016. jún. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Baratnomeknel is volt 3 veteles..most eljutott a 17.hetig es jol vannak. Eddig 12.het volt a max.:)
2016. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem 5 vetélésem volt. De még ezt is normàlnak mondták az orvosok. Csak annyi volt a válasz, hogy próbálkozzunk. De minek, gondoltam én. Depressziós lettem a végére és gyülöltem a világot, hogy miért történik ez velünk. Hormon, tsh,ir,rendben volt. Szegény férjem is teljesen ki volt. Akkor döntöttem úgy mikor láttam hogy màr ő is sír, hogy ez nem mehet így tovább. Elmentünk magán úton genetikàra. Férjemmel minden ok! Hopp, nekem prothrombin g20210a , és mthfr mutàns vagyok. Vagyis vérhigitozom magam minden este, szurival. + Femibiont eszem 4 hónapja a folsav anyag csere zavaromra. Na, most teljesen megoszlik a dokik között a vélemény, hogy lehetett e ezek miatt a vetélések. Hát köszi!! Lessz ami lessz! Szerintük. Nőgyógyászat szerint ez volt a gond. Ezt csak azért írtam lé, hogy szerintem nem szabad semmit hagyni. Igenis, kérj ultrot!! Pihenj amennyit csak bírsz. Igyad a palàstfű teàt! És ne idegeskedj ( tudom, könnyű mondani) hàny hetes vagy? Előzöleg mikor voltak a vetélések? Mi most a 4 hónapja próbálkoztunk a babával és semmi!! Megint doki, persze új! Kiderült, hogy most magas a prolaktin szintem ezért nem jön a babó, most még össze sem. Nem volt egy éve peteérésem a miss ab utàn. Téli vagyok cisztàkkal. Na ên itt feladtam.!!! Nem lessz babànk én ezt nem bírom tovább.4 éve szenvedtünk ás mi kis csodànkért! Kaptam bromot és màr az első hónapban babàs lettem. Csütörtökön megyek dokihoz, 6 hetesen, elméletileg. Hàt én is rettegem. Nem tudom elképzelni, hogy minden jó legyen. Hidd el, úgy sem egyszerű ha megvan a baj oka! Szerintem! Hisz akkor még úgyis az van benned, hogy tuti ez lehetett a gond!! Én babakocsikat és ruhàkat nézegetek! Próbálom jó irányba terelni a gondolataimat. Neked is ezt ajánlom!
2016. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az első terhességem 11 hetesen szakadt meg a második pedig 6 hetesen most meg nem is tudom mennyi idős a terhesség mert azt mondta a doki amikor bejelentkeztem ,hogy hüvelyi uh- n néz ebből lett egy nagyon gyors hasi ultrahang ahol egy üres petezsákot látott.azt mondta hogy vagy korai még a terhesség (betöltött 6 hét van ráírva a papíromra , az utolso mensi alapján de ugye az ovuláció később is lehetett nem csak pont akkor) a hasi Uh meg nagyon korai terhességet nem mutat ki. Megint marad a félelem.ezzel kelek és ezzel fekszem.ha egy gyereket látok vagy babát rögtön az én veszteségem jut eszembe.Egyébként köszönök minden választ mindenben kapaszkodok és mindent megfogadok ami jó tanács🌗.most még mindent fekete fehérben látok de remélem ez a terhesség nem úgy végződok mint a másik kettő
2016. jún. 7. 05:01
 9/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Menj el egy magánrendelésre, legalább egy uh-ra. Az nem kerül olyan sokba, és megnyugodhatsz. Kapsz utro-t, és ha minden oké, akkor járhatsz tovább a normál terhesgondozásra. Az eleje a kritikus, akkor kell a több figyelem, és a szakszerű orvosi hozzáállás.

2016. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Nalam is voltak vetelesek. Aztan 2014 oszen teherbe estem. Uj dokit valasztottam. Adott verhigitot, progeszteront, Aspirint.

Az eredmeny eppen a torolkozoket ramolja ki a szekrenybol...:)

2016. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!