Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kb 6 napja bennem maradt a gumi. Esemény utáni tablettát a korom miatt csak szülővel válthattam volna ki ezért a barátommal úgy döntöttünk inkább várunk. Tegnap kellett volna megjönnie, de semmi. A menstruációm már be van állva ezért kicsit elkezdtem pánikolni. 6nap nem olyan sok idő szóval a teszt talán még korai. De lenne valami jele ha terhes lennék? Valami apró jel. Pl.: a terhes nőknek van fehér folyásuk?

2016. aug. 18. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
6 nappal később még nincs semmilyen tünet, úgyhogy ne is keresd. A terhes nőknek amúgy lehet fehér folyásuk, de az is lehet, hogy teljesen száraz, szóval ez sem jelent semmit. Ha 6 napja történt és tegnap kellett volna megjönnie, akkor nem igazán a termékeny időszakodban történt, szóval van remény, hogy nincs baj. Most csak várni tudsz és ha nem jön meg pár napon belül akkor azért érdemes egy tesztet csinálni.
2016. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
A várakozás rossz döntésnek tűnik, de szerintem késő volt a teherbeeséshez. 2 napos a ciklusod? Mert ebben az esetben hat nappal korábban kicsi az esélye, hogy teherbe essél. Ha mégis, akkor tüneteket még egy ideig ne várj, de néhány nap múlva, ha nem jön meg továbbra sem, tesztelj.
2016. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utánihoz nem kell szülő, ahogy fogamzásgátlóhoz sem, jó nagy ostobaságot csináltatok.
2016. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Még semmilyen tünete nem lenne ha terhes lennél se.

De valószínűleg ha nem vagy terhes is késni fog a menstruációd a stressz miatt, mert attól rettegsz épp hogy terhes leszel.

2016. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bennem mindig volt egy kis félelem, hiába védekeztünk. Sokszor szerintem azért késett napokat, heteket mert mindig stresszeltem. Amióta nem, azóta nem késik. Szóval ha idegeskedsz miatta (amit nyilván fogsz) akkor valószínűleg amiatt is késhet. De azért tesztet csinálj, ne csak egyet.
2016. aug. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell szulo.. ovszert is anyuval veszed?
2016. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A gyógyszer kiváltásához pénz kell, nem a szülő.

Nőgyógyászhoz se kell szülő, fel is írták volna.


Tünet korai, teszt korai. Ha egy ~8 nap múlva se jönne meg, tesztelj!

2016. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Esemény utáni tablettát a korom miatt csak szülővel válthattam volna ki ezért a barátommal úgy döntöttünk inkább várunk"


Logikus. Sokkal jobb azzal odaállítani, hogy "anya, terhes vagyok", mint azzal, hogy "anya, történt egy kis baleset, kérlek vegyünk esemény utáni tablettát"...

Ez most komoly? Hogy lehet ennyi eszetek?


Egyébként a tablettához recept kell, nem szülő, de mindegy.


Még korai a teszt. Ha nem jön meg, kb. egy-másfél hét múlva tesztelj.

2016. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!