Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy néz ki terhes vagyok, de...

Úgy néz ki terhes vagyok, de dohányoztam, mi a véleményeteK?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha most leteszem a cigit, lehet egészséges a baba? Szedek vitamint, figyelek a táplálkozásra.

2016. aug. 20. 00:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
56%
Szerintem igen csak akkor tényleg rakd le tudom könnyű mondani de a baba érdekében fontos dolog szerintem
2016. aug. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is dohanyoztam. Fokozatosan csokkentettem az adagot. Ha szetencsed van rosszul leszel tőle, ha nem akkor magadtól kell letenni, nehéz, de nekrm lelkiismeret furdalasom volt, ez segített. Most 19 hetes vagyok, úgy néz ki rendben van a baba.
2016. aug. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
anyum végigdohányozta mind a velem való, mind a 2 tesómmal való terhességét is. nyilván ez nem követendő példa, de egyikünknek sem lett semmi baja :)
2016. aug. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok a babához! Én 4 nap késéskor teszteltem pozit. Közvetlen előtte a reggeli kávéhoz még rágyújtottam, de azóta se. Egyszerűen nem éreztem vágyat a cigi után. Már 10 hónapos a fiam, aki makk egészséges. Légy erős, tedd le! Jobb lesz mindkettőtöknek! :)
2016. aug. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
A pozi tesztnél leraktam minden gond nélkül, pedig elszívtam 1 dobozzal naponta. Azt olvastam régebben 12 hét körül alakul ki a méhlepény véglegesen, és mivel a baba abból táplálkozik, így kevés anyag éri ha addig/előtte leteszed.
2016. aug. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha még az elején vagy a dolgoknak, akkor lehet nem is érezte meg a dohányzást. Állítólag a hatodik hétig még a bevett gyógyszer sem gond. A lényeg, hogy mindenképpen tedd le!
2016. aug. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy beléptem az ötödik hétbe, rám tört az egesz napos émelygés, igy nem kellett nagy erőfeszítés, hogy ne gyújtsak rá :D konkrétan a gondolattól is felfordult a gyomrom, így semmi nehézséget nem okozott a leszokás. De egyébként is letettem volna. Ha már az elején búcsút mondasz a dohányzásnak, akkor nem lesz semmi baja a picidnek :) boldog babavárást!
2016. aug. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Tudom a cigi nem jó dolog.. Én is dohányoztam.. Aztán ahogy pozitív lett a teszt le is tettem a cigit.. Éppen ma vagyok 20 hetes kismama. és minden rendben van szépen fejlődik a baba..
2016. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha teszteltél és pozitív, akkor hagyd abba a dohányzást.

Én a tesztelés előtti este még elszívtam 2 szálat, miszerint "valószínüleg ez lesz az utolsó". Másnap pozitivat teszteltem és onnantól rá sem gyújtottam. Egészséges babám született.. 10 hónapos már.

Ha te is így teszel, biztos nem lesz semmi baj.

2016. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha csak most lett pozitív, akkor az elején lehetsz, és ilyenkor még nincs "kapcsolat" kozottetek, hidd el sokan ittak már alkoholt, szívtak cigit a "terhes hetükben" és nem lett belőle semmi, mert pozi után letették.
2016. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!