Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajban vagyok? Nagyon későn...

Bajban vagyok? Nagyon későn tudtam meg hogy terhes vagyok és dohányoztam.

Figyelt kérdés
Sajnos van egy olyan problémám, hogy ciszta miatt rendszertelen a menstruációm. Főleg nyári, meleg időszakban. Van, hogy hónapokig kimaradt. A nagymamámnak volt ilyen gondja. Többen "örököltük" a rokonságban.Évente ellenőriztettem magam. Amikor férjhez mentem, egy darabig mindig teszteltem, de negatív volt. Most nem foglalkoztam vele. Ráadásul csak egyszer voltunk együtt a párommal, mert külföldön dolgozik. Persze terhes lettem. Semmi tünet, a kimaradás nem izgatott, mert nyár van.Ráadásul olyan kicsi volt az esélye!! Csak fura mozgás volt a hasamban. A doki mondta baba, kb 17-18 hetes. Én meg cigiztem rendesen!!!!! Olyan ideges vagyok!!! Most megyek UH-ra. Mi lesz??? Későn hagytam már abba? Placebónak nikotinmentes elektromosat vettem, azzal könnyebb letenni:((((((
2015. júl. 27. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Sosem késő letenni!!!

Ha mostantól nem szívsz egyet sem, az a legjobb!


De az orvos tudjon róla!

2015. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő letenni. Egészségesnek nyilván nem az, hogy eddig szívtad de nem tudtad, már kár ezen bánkódni. Amúgy is a kis születési súly és a koraszülés mint kockázat elkerülhető ha már nem gyújtasz rá. Van neki több veszélye is de nézd.. van aki végigbagózza a terhességét és egészséges babája születik. Nyilván nem ez a követendő példa de már tényleg nem érdemes ezen lovagolni, csak mostantól mellozd.
2015. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem késő letenni! Tényleg ne idegeskedj rajta, hogy eddig cigiztél, nem tudtál róla, hogy ketten vagytok. Viszont az idegeskedés sem tesz jót, úgyhogy ami volt elmúlt, mostantól jöhet a boldog babavárás! :-) Nem lesz semmi baja a babának, nem ártottál Neki!
2015. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az előttem írókkal. Tedd le minél előbb! Most már csak azzal ártasz a legtöbbet a babádnak,ha azon idegeskedsz,hogy mennyit árthattál a dohányzással.
2015. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Érdeklődnék, hogy rendben volt minden a babáddal a dohányzás ellenére is? Amúgy szerintem is az volt a legfontosabb, hogy végül letetted és nem szívtad végig. :-)
2016. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!