Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 11 nappal...

Menstruáció előtt 11 nappal vérzés, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt vagyok 11 nappal, peteérés után 3 nappal. 08.17-én volt pé-m a netes kalkulàtorom szerint, de az ovu teszt 08.15-én volt pozitív,mi előtte voltunk együtt, azóta sajnos nem volt alkalmunk rá. Ma reggel viszont friss, piros, kissé nyákos vért tapasztaltam a papíron,enyhe has szúrka kíséretében,kb.30 percig tartott,azóta elmúlt teljesen. Volt e màr hasonló valakinek? Úgy gondolom beágyazódásnak korai, mi lehet ez? Ciszta, esetleg hormonprobléma? Várom a tapasztalatokat.

2016. aug. 20. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha használsz ovutesztet, akkor szerintem felejtsd el a netes kalkulátort, az ovuteszt biztosabb! Drukkolok, hogy beagyazodas legyen! :)
2016. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed. :) Bár nem tudom, hogy mi lehetett ez. A nem várt napján kiderül. :)
2016. aug. 21. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Továbbra is drukkolok! Írd majd meg! Gondolom más is kiváncsi lehet az eredmènyre!
2016. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy érdekel a sorom!:)

Eddig annyi történt, hogy Vasárnap véreztem ismét, de az már nem volt annyira sok, kevés barnázás inkább, nagyon görcsöltem is pluszba, meg a hasam felpuffadt. Én cisztàra gondolok. Volt már tavaly nyáron cisztám, sajnos felismerem, de akkor magától rendeződött, pedig 5 cm-es volt, de a következő UH-on már nem volt làtható. Leghamarabb Csütörtökön tudok Nőgyógyászhoz menni,mert külföldön tartózkodom, kicsit korlátozottak a lehetőségeim. :( Azért csináltam egy tesztet,ami negatív lett, nem is vártam mást, csak megfordult a fejemben a méhenkívüli terhesség is. Most várakozok, remélem rendben leszek Csütörtökön. Bár a ciszták nem túl jók, ha valaki babásodni szeretne..:(

2016. aug. 22. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:

szia

hogy vagy? Megtudtál valamit?

2016. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!