Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett lehetek...

Fogamzásgátló mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a válasz igen, de leírom a tapasztalataimat!Szóval, egész hónapban, amíg szedtem, fájtak a melleim, hányingerem volt és előfordult, hogy szédültem is! Híztam is pár kiló, mert nagyon jó az étvágyam! Vasárnap abbahagytam a gyógyszert, péntek este megjött a mensim, de úgy érzem, mintha egy gombóc lenne a hasamban, mintha nem tudna rendesen megjönni! Fura lenne,ha terhesség lenne, mert a kisfiammal 3 évig próbálkoztunk, amire összejött! Vagy ennyit változna egy ember? Lehet esetleg hormonzavar? Mondjuk a mellem már nem fáj,amióta megjött! Szeretném, ha elárulnátok a tapasztalataitokat! Előre is köszönöm!
2016. aug. 21. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Én csak annyit tudok, hogy fogamzásgátló mellet is van egy kis százalék rá, ahogy spirál meg kottongumi mellett is van. Az egyetlen tutibiztos módszer a méheltávolítás.
2016. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat aki "amellett" lett terhes. Azert irtam idezőjelben, mert ez altalaban ugy esik meg, hogy kihagynak egy egy pirulát vagy hasmenèse volt es nem vett be ùjabb tablettàt...
2016. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nőgyógyász nem segít megválaszolni?

Hormonzavar: laborvizsgálat kellene szerintem => beutaló az Endokrinológiára (belklinikákon találod általában).

(Nem vagyok orvos, sem nő.)


Előző méheltávolításos beszólása durva..., remélem, ő is érzi (súlyos szövődmény esélye esetén sokadik szülés után ritka orvosilag indokolt esetben, ill. rákos betegek esetében távolítják el, egy gyermekes anyukáknak nem kéne ilyeneket írni!).

2016. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Tudom, nem is azért írtam, hogy menjen és csinálja. Azt írtam, hogy az egyetlen 100%-os megoldás a teherbeesés ellen a méheltávolítás. Igen, ez nagy műtét, és a fogamzásgátláson kívül másnak is indokolnia kell.
2016. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem indokolt, akkor 40.èletèvet ahhoz bekell tölteni, vagy kell legyen 2gyermek !
2016. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

No,akkor ne a méheltávolításról beszéljünk! Szó sincs arról, hogy nem szeretnék második babát, sőt nagyon örülnék is neki!

Eddig nem tulajdonítottam jelentőséget a tüneteimnek, kizártnak tartottam a terhességet, de ez a két nap után nagyon kíváncsi lettem, hogy mégis mi lehet! Mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz, csak a nagyon kíváncsi természetem miatt tettem fel ezt a kérdést!

2016. aug. 22. 00:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy miért lehetnek ilyen tüneteim!?
2016. aug. 22. 00:51
 8/11 A kérdező kommentje:
És hogy van e itt olyan anyuka,aki így esett teherbe, és hogy mit érzett,milyen tünetei voltak!?
2016. aug. 22. 00:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz egy tesztet? Több értelme van mint a tünetekből találgatni. Ha terhesség miatt érzel ezeket, már kimutatja.

De lehet, hogy maga a tabletta okozza, nem tudom mióta szeded.

2016. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha mostanába kezdted a fogamzásgátlót,okozhatnak álterhes tüneteket,én is így voltam az orvos is megerősítette,hogy a gyógyszer okozza!
2016. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!