Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek el nőgyógyászhoz?...

Mikor menjek el nőgyógyászhoz? 13-án terhes kellett volna legyek nem lettem a tesztem pozitív, aminek nagyon örülünk. Közben elég jól meghűltem, igaz azt mondják a hő emelkedés is a terhesség egyik jele.

Figyelt kérdés
Elég sok túl súly van rajtam és 10 évvel ezelőtt volt egy abortuszom. Remélem minden rendben lesz?! Írjatok néhány gondolatot erről.
2010. nov. 17. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs görcs és vérzés barna folyás akkor elég 2 hét múlva elmenned. Gratulálok!

Tulsullyal sajnos most már nem tudsz mit kezdeni, de majd a védőnpő odafigyel rád.

2010. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

13-án terhes kellett volna legyek nem lettem a tesztem pozitív


ezt kicsit furin fogalmaztad meg...nem is igazán értem

13.án teszteltél pozitívat?

2010. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velem van a baj, de nem igazán értem a 2. mondatot... "13-án terhes kellett volna legyek nem lettem a tesztem pozitív, aminek nagyon örülünk."
2010. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem azt akartad írni,hogy 13.-án megkellet volna jönni de nem jött meg!nem azt,hogy terhesnek kellett volna lenned jól gondolom?!:)

egyébként ha minden rendben van nincs semmi panaszod ráérsz majd 6-7 hetesen menni,hogy szívhang is legyen addigra már!de az sem baj ha később mész én 9 hetesen voltam pl a 12.hétig nincs semmilyen kötelező vizsgálat!gratulálok egy 17 hetes pocis:)

2010. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj persze hogy azt szerettem volna írni:) most látom mekkora marhaságot írtam. 13-án kellett volna beteg legyek. Hát én már annyira vártam, hogy teherbe essek, hogy szinte megéreztem, na most sikerült. Én már repültem volna a dokihoz, de mindenki azt mondta még korai. Majd december elején elmegyek. Nincsen semmilyen panaszom azt leszámítva hogy a hőemelkedés miatt elég levert vagyok. de most két nap szabit vettem ki és megpróbálok megerősödni. Köszike
2010. nov. 17. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem görcsölsz, tényleg ráérsz 5 de inkább 6 hetesen menni, mert akkor már láthatóan dobog a kis szíve. (Vagy hallhatóan, ez orvos- és készülékfüggő!) :)


(Ha görcsölsz, akkor azért nézesd meg magad. Én mondjuk ellenpélda vagyok, mert rettenetesen görcsöltem, és nagyon féltem, hogy méhen kívüli, de jó helyen van a kis lurkó!!! Kb 3 hétig görcsöltem.)


23 hetes első babás kismama

2010. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!