Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lehetek? Vagy mi...

Vajon terhes lehetek? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Párommal babát szeretnénk és soha nem gondoltam volna hogy én is ebbe a problémába ütközöm :(

3 hete PCOS-t diagnosztizált a doktorom. Kaptam gyogyszert Metformin 1000 mg-osat amit napi 1x szedek. (Ez elött 1x volt egy kémiai terhességem).

Ciklusom pontos azaz 28 és 35 napra jön meg pontossan felváltva. És most pedig 12 napja késik mensinek semmi jele

Terhes igy nem valószínü hogy lehetek?

Volt már valaki hasónló helyzetben?

Progeszteron gyógyszert akar 1 hét múlva kiirni a dokim ha addig sem jön meg.


2016. aug. 22. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt? Doktorbácsi a kis ultrahang készülékkel?
2016. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a roppant értelmes hozzászolást!!

Erre magam is rájöttem tesztet is csináltam az orvosom ennyit mondott telefonba amit irtam...gondoltam hátha vki volt igy és tud vmit hozzászolni..

De köszi igazán sokat segítettél

2016. aug. 22. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én szintén PCOS-es vagyok 16 éves korom óta.. És egy 1 éve derült ki hogy IR-ES is vagyok.. Mi is sokáig próbálkoztunk a babával. 38 nap késés után lett pozitív a teszt. Szerintem csinálj egy tesztet. Függetlenül az eredménytől menj el nőgyógyászhoz. Drukkolok 22 / L 20+3 hkm
2016. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ látom vannak mêg érző emberek mert aki nincs ebbe benn nem is tudja milyen rossz :(

Doki csak jövöhéten ír fel progeszteron gyogyszert elvileg azt mondta attól megjön, bár nekem ez kezd fura lenni mert 12 napot soha nem késett. Elvileg a gyogyszer sem zavarhat be!

Csinálok majd még tesztet hátha rendessen látszik a 2 csík.

Neked sem mutatta ki elsőre??

Köszi a választ :)

2016. aug. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!