Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van a peteérésnek teljesen...

Van a peteérésnek teljesen biztos jele?

Figyelt kérdés

Egyenlőre nem sikerült teherbe esnem, pedig a megfelelő időben próbálkozunk. Mindig pontosan megjön 29-31 napra, a ciklusom közepén kb. 4 napig van tojásfehérje-szerű nyákom, illetve erőteljes libidóm, ezek miatt úgy gondoltam, hogy megérik a petesejtem és ki is szabadul a megfelelő időben. Lehet, hogy tévedek és ezek mellett a tünetek mellett mégsincs peteérés?

A menzeszem rövid 2-3 napos, nem erős. Ez is gátolhatja a teherbeesést?



2016. aug. 23. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
a tojásfehérje szerű nyák az egyértelmű :)
2016. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Szóval a nyák az 100%-ig azt jelenti, hogy van egy érett petesejtem is?

Akkor lehet, hogy eddig nem volt szerencsénk, vagy a beágyazódásnál vannak a gondok.

2016. aug. 23. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem 100%ék ,ha van nyákod akkor ovud is.

Sajnos semmi nem elég biztos.

Nézzünk engem.. mértem a hőm fél évig. Használtam ovu tesztet. Néztem a nyákom... minden az ovut jelezte. De kiderült épp tegnap ,hogy nincs normális peteérésem. Próbálkozik a testem de nagyon kicsik és nem is tudnak megérni rendesen. Úgyhogy lesz majd egy átjárhatóságim utána pedig gyógyszeres kezelés.

Szerintem egy vizsgálat sosem árt. Bár attól függ mióta próbálkoztok.. mi egy éve. Fél év után gyanakodhatsz ,hogy esetleg nincs minden rendben. De általában az egy évet mondják.

Sok Sikert!

2016. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a biztos, hogy próbálkozik a szervezeted. Hogy maga az ovuláció meg történik-e, azt sajnos nem lehet tudni.

Mióta próbálkoztok? Ha csak néhány hónapja akkor még próbálkozzatok tovább. Ha mondjuk már közel egy éve, akkor érdemes lenne elmenni vizsgálatra, de a párodnak is, ugyanis vele is lehet probléma.

2016. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja próbálkozunk, de 35 éves vagyok.
2016. aug. 24. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!