Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna után kinek sikerül...

Aviva torna után kinek sikerült teherbe esnie? Petevezeték elzáródásban kinek segített?

Figyelt kérdés
Nekem ugyan nem diagnosztizálták a petevezeték elzáródást, de mivel a hormonjaim rendben vannak erre tudok gondolni. Hamar teherbe estem a gyermekeimmel, de a 4. baba nem akar jönni. Volt egy missed ab műtétem 10 hónapja, 8 hónapja próbálkozunk, azóta semmi. Ha van pozitív történted, kérlek írj!

2016. aug. 24. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

PCOs es IR miatt avivaztam, de en mar joval baba elott. Rendszerezte a ciklusomat, de meg mindig nem volt minden oke, ezert nezettem ujra hormonertekeket, ezuttal pajzsmirigyet is, meg szinten babavallalas elott. Kiderult a pajzsmirigy-alulmukodes meg idoben, 3 honappal kesobb kezdtunk akciozni, elso honapban sikerult. Annyi, hogy nem Letroxot szedek, mert attol szivdobogasom lett, hanem egy ionizalt jodkeszitmenyt, es szigoru endo-dietat tartottam abban a 3 honapban.

Missed ab lehet pajzsmirigyalulmukodestol, azt neztek neked? Megoldhatja az aviva torna is onmagaban is, de az evesre is erdemes odafigyelni.

2016. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg amit tudok ajanlani, az a csaladallitas, mert lehet, azert nem jon, mert elvesztettel egy babat. (En is voltam csaladallitason, mas miatt, de gyerekvallalassal osszefuggott az is, es jo, hogy elmentem).
2016. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi. Nekem a pajzsmirigyemmel sincs gond. Az előző babánál nem jelent meg a szívhang. 8. héten el kellett vetetni. Felkészültem egy újabb babára, a nyáron teljesen lazán vettem a dolgot, igazán nem görcsöltem. De mostmár egy éve lesz, hogy nem jön, emiatt picit azért elkenődtem. Az avivában bízom jelenleg. Aztán megyek a meddőségibe, oda kaptam beutalót, gondolom az átjárhatóságit is nézik ott.
2016. aug. 24. 09:08
 4/4 A kérdező kommentje:
valakinek tapasztalat még?
2016. aug. 24. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!