Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitségért szeretnék hozzátok...

Segitségért szeretnék hozzátok fordulni.8 hónapja próbálkozunk a babával de eddig sikertelenül. Tudtok nekem valamit ajánlani pl teák, vitaminok, torna vagy más praktikákat? Orvosnál voltunk mindent rendben talált.

Figyelt kérdés
teherbeesés

2015. dec. 15. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Részletezd kérlek, hogy pontosan milyen vizsgálatokon vagytok túl te és párod, hogy lássuk, mi hiányozhat még!
2015. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Néztek teljes hormon labort is?Èn ajánlanám a Cukor terhelést hogy ki legyen zárva az Inzulinrezisztencia.És nézes 3 napi hormont és 21 napit is.Van aki issza a Cicjafark illetve a Palástfű teát,sajnos nekem most ment el a terhességem(Inszeminácioval)sikerűlt,de mivel most spontán probálkozunk énis megprobálom a teákat hâtha segit.
2015. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
volt rákszürés,vérvételek,volt hormon vizsgálat is,UH,páromnál csináltak valamilyen spemium vizsgálatot.
2015. dec. 15. 17:41
 4/16 A kérdező kommentje:
teákat próbáltam én is de ezek nem segitettek.
2015. dec. 15. 17:42
 5/16 A kérdező kommentje:
szedtem mellé FEMIBION 800 -at de az sem hatott
2015. dec. 15. 17:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezeket folyamatosan kell szedni es inni. Mi 1 éve próbálkozunk, én iszom a teakat, plusz Inofolicot, terhes vitamint. Ovu tesztelek es hőmérőzöm... Nekem es a paromnak is jók lettek a leletek, de pont holnap megyek ir vizsgálatra, hátha az a baj.
2015. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én méhpempőt ettem 3 hónapig, majd 1 hónap szünet. A szünet alatt pozitívat teszteltem. :) (PCOS, IR, a nyáron volt egy laparoszkópiám, Metformint szedek, diétázom, de szerintem a méhpempő segített a legtöbbet.)
2015. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Clostilbegyt+E vitamin+ Inofolic... 1 év után pcos, ires pm alulműködés spontán baba!:)
2015. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Barátcserje kapszula(zafít márka)! 2 hónapos kúra. Nálam és a baráti körömben bevált :)
2015. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elöző válaszolo ezt a falyta Barátcserjét hol lehet kapni??Én még régebben probàltam a Premenst de az állitolag nem olyan jo mert kevès benne a barátcserje.
2015. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!