Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez mi egy héttel a...

Most ez mi egy héttel a menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

Utolsó menstruációm első napja július 31.

Igaz hogy használtam klion d hüvely kupot ciklus elején. Most szájon át szedek klion antibiotikumot. Sosem volt így mindig pontos. A mellem be van duranva és melegem van és reggel pár napja émelygés van rajtam csinaltam tegnap tesztet és negatív volt.

Ma reggel vettem észre hogy kicsit olyan mint mikor kezd meg jöni a hasam egyáltalán nem fáj ami nem jellemző rám.

Valaki tudna rá válaszolni mi lehet ez? Nagyon szépen meg köszönöm.


2016. aug. 25. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Gyógyszer is okozhatja. De menzesz előtt 1 héttel kevés teszt lesz pozitív ha terhes is lennél.. Szóval várd meg a menzid csinálj egy tesztet.
2016. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez történt velem ma. 09.02-re nem várom, 18-19 volt az ovuláció.

2 napja mell feszülés, derékfájás.

És ma pici rozsaszines csepp.

De csak 1 hét múlva lenne a mensi ideje.

2016. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beagyazodas okozhat verzest, de nagyon ritka , a nők 6% tapasztalja Euròpában.
2016. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😊


Én konkrétan nem néztem hogy hány csepp csak reggel pisi után. De! Azóta semmi. Egész nap hányingerem volt nem is ettem ma csak most este jóga után ahogy haza értem. Ha baba lenne a háttérben örülnénk neki mindenesetre kíváncsi vagyok mi lesz belőle meg fog jöni vagy a gyógyszer miatt? ! A biztonság kedvéért jóga előtt vettem egy Clearblue vizelet sugaras tesztet ami keresztes szépen meg csinaltam ahogyan elő írta 5 másodpercig tartottam a pisibe de még sem tisztult ki a teszt el van szinezve. Nem sokat értem vele .

2016. aug. 25. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
En ezert veszek egybol 2-3 tesztet
2016. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!