Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélyem, hogy...

Mekkora az esélyem, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Életemben először történt a dolog augusztus 17én, akkor csak betette utána meg két nap ismét megtörtént, akkor el is ment, de nem bennem. Csak holnap tudnék 72oras tablettát venni (22en) érdemes-e még? A menstruaciomnak kb most kéne megjönnie (legutóbb július 20an volt), szóval ha minden igaz nem volt peteérésem amikor történt. Tudom magamtól is hogy mekkora idióta vagyok, úgyhogy az ilyen kommentektől kíméljetek, es segítsetek kérlek!

2016. aug. 21. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esély van arr!hogy teherbe estel. Azért mensi után menj és irass fel fogamzásgátlót.
2016. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha megjött nincs baj ha nagyon ideges vagy akkor attól késhet ezért ajánlott sportolni vagy valamiben megerőltetni magadat fizikailag attól hamarabb megjön, nőgyógyászhoz mindenféle képen mennye el ahogy az 1# válaszoló mondta írass ki gyógyszert.
2016. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos még nem jött meg, de akkor próbálkozok több sporttal..
2016. aug. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!