Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mennyi idő...

Missed ab után mennyi idő után sikerült teherbe esned? Akinek sok idő volt, mit változtatott, hogy sikerrel jár?

Figyelt kérdés
Nekem missed ab 8. héten volt 10 hónapja. 8 hónapja nem jön össze. Félek elzáródhatott a petevezeték. Volt valakinek ilyen? Hormonjaim jók.

2016. aug. 25. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a terhesség rögtön sikerült? Dokinak említetted már mitől tartasz? Erre ő tudna válaszolni! Nekünk elsöre sikerült mindhárom baba, de sajnos a 3. babát elveszítettük a 6. héten, műtéttel fejezték be. Rá 2 hónapra teszteltem újra pozit! Drukkolok, hogy minden rendben legyen, és minnél hamarabb sikerüljön!
2016. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a terhesség rögtön sikerült első próbálkozásra. Sőt még két terhességem is volt ami elsőre sikerült és egy olyan ami a 4. hónapban, Így lett 3 gyermekem. De a 4. babát elvesztettem. Most várjuk nagyon, hogy újra sikerüljön, de valahogy nem akar jönni. És sehogysem értem mi lehet a gond, pedig én mindig nagyon könnyen teherbeestem.
2016. aug. 25. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab után az első hónapban sikerült.Drukkolok neked.
2016. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a negyedik babát vesztettem el 8 hetesen.

A műtét utáni harmadik ciklusban lettem újra terhes, 12. héten vagyok.

Drukkolok neked!

Amit változtattam: palástfű teát ittam az ovutol. Az elvetélt terhesség egy év alatt jött össze, ez a mostani a második teás hónapban. Egy próbát megér,ártani nem árt.

2016. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!