Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab előtt és után...

Missed ab előtt és után hányadik ciklusban sikerült teherbe esned?

Figyelt kérdés
Azt is írd oda, hogy kivártad-e a 3 hónapot vagy sem. És hogy ahhoz képest hányadik hónapban sikerült újra. Köszi.

2016. aug. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Két missed ab volt, illetve van két gyerekem.

Mindig sikerült teherbe esni 3 hónapon belül, hol elsőre, hol kicsi később.

Missed ab után első alkalommal vártunk többet is, mert mire lehetett volna, addigra az élethelyzetünk miatt akartunk várni a babával, de a második próbálkozós hónapban sikerült.

A második után volt egy hónap pihenő, a következő hónapban kimaradt a peteérésem (a doki szerint is, és szerintem sem volt az a ciklus "normális"), rá két hónapra sikerült teherbe esni. Így összesen 4 hónappal később lettem újra terhes.

Jelenleg a 12. hétben vagyok.

2016. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod.


Valaki más?

2016. aug. 25. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Van 3 gyerekem, ők azonnal összejöttek.

A negyedik terhességre egy évet vártam, és missed ab lett belőle. Mi a második ciklustól próbálkoztunk a műtét után, a harmadik ciklusban sikerült.

A 12. hétben vagyok, és eddig minden rendben!

Sok sikert neked!

2016. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mind a három babánk elsőre ö.jött, de sajnos a harmadik megállt a fejlődésben és missed ab lett. Nem vártunk 3 hónapot, a másodikban terhes lettem, a műtét után egy mensim jött meg csak. Most 14 hetes vagyok, eddig úgy néz ki minden oké! :)
2016. aug. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!