Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja, hogy lefeküdtünk a barátommal (ő volt az első nekem).Óvszerrel védekeztünk akkor is, és azóta is minden alkalommal. Azon a héten múlt el a menstruációm, amikor lefeküdtünk, szóval mostanában kellene a papírforma szerint megjönnie. Tudni kell, hogy a menstruációm évek óta rendszertelen, volt, hogy kimaradt, később jött meg, de az elmúlt hónapokban volt minden hónapban kb ugyanabban az időpontban, szóval rendszeresebb lett. Hangulatingadozás mindig jelentkezik menstruáció előtt, ez volt az adott héten, szóval volt előjele, hogy meg kell jönnie. Csütörtök este volt is egy kis vérzés, megkönnyebbültem, hogy megjött, de másnap már semmi nem volt, és azóta se. Hüvelyváladék időnként van, néha picit elszíneződik (pirosas, de vérnek nem mondanám). Az a kérdésem, hogy mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? Egy terhességi teszt mennyire megbízhatóan mutatná ki? Remélem érthetően sikerült megfogalmazni, a válaszokat előre is köszönöm!

2016. aug. 8. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj ha megnyugtat de nem valószínű...

Általában mindenkinek késik 1. után. ( nekem is vagy 3 hetet pedig nekem mindig olyan pontos volt, hogy órára pontosan tudtam mikor jön meg)

2016. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!