Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy így terhes lettem?

Figyelt kérdés
Nem hittem volna, hogy egyszer ilyen kérdést teszek fel, de sajnos most meg kell kérdeznem.. Orális szex volt csak, behatolás nem történt, viszont hozzám ért a nemi szervével is és miután magához ért, azután a hüvelyembe nyúlt ugyanazzal a kezével. Szerintem csak előváladék volt, de nem biztos. Szóval mennyi ennek így az esélye, hogy az ujjával élő spermium került belém? Lehetek így terhes?

2016. aug. 1. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetsz.
2016. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz
2016. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte semmi!
2016. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Szerintetek akkor felesleges aggódnom?

2016. aug. 1. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Spermás ujjal a partner hüvelyébe nyúkálni mindig necces. Remélhetőleg nem lesz gond, de azért csak várd ki a köv.mensid és ha nem akaródzik megjönni, tesztelj. És máskor ne nyúljon beléd ondós ujjal.
2016. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendesen megjött a menstruációm, köszönöm szépen a válaszokat!
2016. aug. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!