Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha megszakításo...

Zsenevixy kérdése:

Lehetek terhes ha megszakításosan lefeküdtem a barátommal?

Figyelt kérdés

Lehetek terhes mert mostanában kellene megjönnie és a betétemen csak ilyen barnás foltok vannak és a pattanasaim is kijöttek úgy ahogy szokott . De még mindig nem jött meg lehetek terhes? Mert szokott fájni a hasam is van amikor görcsör van amikor szúr és néha úgy érzem hogy hányingerem van

A válaszokat előre is köszönöm



2016. aug. 25. 15:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem élvezett beléd akkor nem vagy terhes. Esetleg az előváladéktól,de annak nagyon kevés az esélye,tényleg minimális. Tehát akkor nem védekeztetek?! Csak megszakítással?
2016. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
81%

Igen.

További információért ezt az oldalt javaslom:


[link]

2016. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
86%
Nem vagyok nőgyógyász, de ha megszakítással védekeztetek, igen lehetsz terhes, de ezt te is tudod, különben nem kérdeznéd. Vegyél terhességi tesztet vagy irány a nődoki, ne más emberekre bízd, hogy ezt kitalálják neked.
2016. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

"Lehetek terhes,ha csupasz fszon lovagoltam és még fogamzásgátlót sem szedek??"


Igen,kicsikém,lehetsz terhes!

2016. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

Igen, lehetsz. A megszakításos együttlét nem megbízható fogamzásgátló módszer. Ha nem szeretnétek gyereket, akkor a partnered használjon óvszert.


Vásárolj terhességi tesztet, valamint menj el a nőgyógyászodhoz, hogy egyértelműen kiderüljön, hogy terhes vagy-e. Ezt nem érdemes halogatni, főleg akkor nem, ha terhesség esetén el kívánod vetetni a magzatot.

2016. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

Igen lehetsz. Barátnőm is így lett egyedülálló anyuka, nekem pedig így lőn harmadik gyermekem saját férjuramtól.

Többet ilyet nem csinálok, pedig CSAK EGYSZER csináltuk így életemben, hirtelen felindulásból, mert végre nem voltak gyerekek! Ja, és utána pont azok voltak a tünetek, mint neked. De a barna folt csak egyszer volt a bugyimon, utána semmi. Ha huzamosabb ideig barnázol, akkor valószínű végül meg fog jönni.

Nyomás tesztet venni!

2016. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Titusztitusz ***** válasza:
46%
Lehetel bizony...A "megszakításos közösülés" az egy nagyon NAGY ODAFIGYELÉST igénylő védekezési módszer a férfi részéröl,és nagyon kockázatos...Elég a LEGKISSEBB NEM ODAFIGYELÉS A DÖNTŐ PILLANATOKBAN,és már készis a baj...Ráadásul sokszor hiába az odafigyelés,a közösulés kellős közepén is tudd ondó szivárogni a hímtagbol...És a legtöbbször úgy,hogy a férfinek fel sem tűnik a dolog...Szóval FÉLIDŐBEN,PETEÉRÉS KÖRNYÉKÉN,még megszakításosan sem célszerü közösülni,ha valaki fél a terhességtöl...Amúgy ha most lennél a menstruációs idődben,de csak barnás folyadék szivárog normális vérzés helyett,akkor bizony van rá jó esély,hogy terhes vagy...
2016. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Igen !!!

A megszakítás, NEM ! védekezés még mindig.

2016. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
nem csak lehetsz, már az is vagy. Gratulálok kismama!
2016. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Titusztitusz ***** válasza:
17%
8-as...Azért az is kicsit túlzás,amit állítasz...A megszakításos közösülés ÖNMAGÁBAN VÉVE biztonságos védekezési módszer, de amint azt fentebb is írtam,NAGYON NAGY ODAFIGYELÉST,ÉS FEGYELMEZETTSÉGET KIVÁN A FÉRFITOL...A kérdező partnere minden jel szerint "kicsit elbambulhatott" egy pillanatra,de ez NEM INDOK ARRA,hogy úgy álltalában elvessük ezt a védekezési formát...ÉN már csak tudom...És ha nem gyakoroltam is volna a dolgot sok éven át,sok hölgy kapcsán,hát...Mára valszeg lenne vagy 3 futballcsapatnyi gyerekem biztosan...De ÍGY csak 4-röl tudok...Szóval ne essünk már át a ló másik oldalára sem...
2016. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!