Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hirtelen hízás, vagy felfázás...

Hirtelen hízás, vagy felfázás okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
A mensim 9 napot késet (múlthét szombat). A vasárnap délután jött meg,de csak barnás folyás volt, hétfő reggelre már piros. Viszont tegnap ( hétfő) este óta hirtelen egyre gyengébb lett, pedig nekem 6 napig szokott tartani és 3 napig nagyon erős szokott lenni. Kb 2 hétig Nagyon fájtak a melleim, érzékenyek voltak, fájt az alhasam, és a derekam. Ma már ezek enyhültek, de reggel megszédültem állás közbe (még nem ettem semmit),és erős hányinger kapott el, amikor leültem akkor enyhült. Vasárnap reggeli terhességi tesztem negatív volt, úgyhogy nem attól lehet. A felfázás, vagy a hirtelen súly gyarapodás okozhatott ilyet? Köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 20. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a teszt egy hét után negatív elég valószínötlen hogy terhes lennél.

De lehet felfázástól és hirtelen hízástól is.

DE lehet hormonális is.

2010. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Elkezdtem már fogyózni, de ha 1 hónap múlva is ilyen gyenge lesz a mensim akkor valami más lesz a háttérben, és akkor irány a doki.Remélem csak ez miatt lehet.
2010. ápr. 20. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ért mostanában nagyobb stressz? Mert nekem ugyanezek a tüneteim és én most erre fogtam, hogy vizsgáztam és talán a stressz. De én is várom a következő hónapot, ha nem változik akkor megyek orvoshoz.De szinte mintha én írtam volna a kérdést.
2010. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát eléggé stresszben vagyok mostanában. Februárban bocsájtottak el a munkahelyemről és azóta nem találok melót, meg azóta is híztam olyan sokat, ami még inkább idegesített. Már pár napja elkezdtem szedni Magne B6 tablettát, hogy nyugodtabb legyek. Neked is gyengébb volt a mensid?
2010. ápr. 20. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
19:59-es vagyok. Nekem is gyengébb volt, mint szokott és csak 2-3 nap volt, a 6-7 helyett.Tavaly is egy hasonló vizsgánál ugyanez volt, azért gondoltam, hogy lehet most is amiatt. Viszont simán lehet hízástól, hormonálisan is, sok minden okozhatja, de ahogy olvasom neked több minden is összejött amitől lehet.De azért ha jövő hónapban sem rendeződik akkor azért Te is nézesd meg magad.
2010. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Biztos kivizsgáltatom magam, ha a következő mensim is ilyen lesz, addig is fogyi program. Remélem neked is csak a stressz okozta, és nem kell majd dokihoz mennünk. :)
2010. ápr. 20. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!