Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Kaáli Intézetben kb. mennyib...

A Kaáli Intézetben kb. mennyibe kerül egy teljes körű kivizsgálás a nő és a férfi számára?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nagyon sokba. Máshova nem akartok menni, mert a kivizsgálás még csak hagyján de ami utána következik az sem olcsó. A Budai meddőségi kp-ban ezért nem kell fizetni és az eredményeik is jobbak ha a kezelésekből származó babaszámot nézzük is. Szerintem emberségessebbek is és nincsenek tarifák, annyit adsz amennyit akarsz vagy módodban áll adni. Mi nem tudtunk sokat adni mert a gyógyszerek is 200 körűl voltak, de amióta megszültem azóta az adónkat nekik adjuk amíg élünk, hogy abból adjanak annak aki nem tudja kifizetni a gyógyszereit. Azért mielőtt döntesz, tényleg nézz utána a dolgoknak és hallgass meg másokat is. A Kaáliban szerintem mi az első kezelések után nem tudtunk volna vállalni mégegyet, mert ott még akkor is fizetni kell ha csak 5 percet beszélsz a dokival.ez nekünk drága volt, mert hátha csak a 3 . sikerűl.-ne
2008. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi a tapolcai intézetbe jártunk (az is Kaáli). INGYENES. Nem is értem, az első válaszoló mit írt.
2008. okt. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a tapolcai az nem a budapesti. Legalább 4 embert ismerek, aki azért nem ment vissza Kaáli-ba mert nem tudta fizetni, hogy 10 perc konzultációért elkértek tőle 15 eFt-ot és még receptet sem adtak amivel kiválthatta a horibilis összegű gyógyszereit.
2008. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sorry, én azt gondoltam, hogy a Kaáli Intézetekben egységes az eljárási rend. Szóval a tapolcaiban ingyenes (nagyon rendesek, emberséges, türelmes csapat!) a pestiben pedig horribilis-mint azt az előttem szólótól megtudhattuk :)
2008. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy ízelitő: Sperma vizsgálat: 13000 Ft! Az első voltam!
2008. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pesti Kaáliban: Hormonvizsg.: 14 ezer, nőgyógyászati vizsg.: 18 ezer, spermavizsg.: 13 ezer. De nem kell mindent ott megcsináltatni, elfogadják, ha máshonnan viszed az eredményeket.
2009. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A válaszok értelmében már átpártoltunk máshova..:-)
2009. jan. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!