Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes a terhesség?

Esélyes a terhesség?

Figyelt kérdés
Az aktus után számoltam ki, hogy pont peteérés környékén vagyok, a ciklusom nem szabályos, volt, hogy 29 napra jött meg, múlt hónapban például 24 napra, így nem tudom a peteérést pontosabban behatárolni. Az aktus nem tartott sokáig, mert régen nem volt nővel, ki is húzta rögtön, amint elélvezett, és gumi volt végig rajta. A gumin nem láttunk szakadást, a két ujja között végighúzta a gumit is, hogy nem-e szivárog a vége, de nem láttuk, hogy szivárogna. Habár elég finoman húzta végig az ujjai között. Az aktus után két nappal kezdett nyákom lenni, illetve akkor éreztem petefészek szurkálást. Holnap lesz a ciklusom 27. napja, a melleim annyira érzékenyek, duzzadtak, amennyire szoktak ilyenkor, viszont megjövős érzésem nem igazán van, és félek így 27. napon már. Szerintetek esélyes, hogy valami hiba csúszott a dologba? Nem hiába védekeztünk.
2016. aug. 25. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsi ra az esely de elofordulhat.
2016. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most volt pár percre hányingerem is. Volt már ilyenre példa mensi előtt, de nem állandó.
2016. aug. 25. 23:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt lyukas a gumi, úgyhogy nyugi, tuti nem leszel terhes.
2016. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túlparázod a dolgokat, ha még jobban beleéled magad, a végén konkrétan hányingered is lesz reggelente, és a vérzésed is késni fog.

A legjobb lenne, ha azért csinálnál egy tesztet, mert ha látod, hogy teljesen negatív, akkor lenyugszol, és meg fog jönni időben. Így, hogy ezen idegeskedsz, tényleg csak annyit érsz el vele, hogy a stressz miatt késsen pár napot.

2016. aug. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az ébredési hő a mérvadó, de most 37.2-t mértem, annak ellenére, hogy a mai nap még túl sokat nem mozogtam. Nem hőmérőztem csak régebben, akkor is mértem napközben, és a 37.2 többször előfordult, de nem közvetlen mensi előtt:(
2016. aug. 26. 11:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig fel sem merült bennem, hogy valami gond lehet, de ahogy nem jelentkeztek a megjövős érzés tünetei, mindenre gondoltam már. Lehet, nem vettük észre a gumin a szakadást, vagy a végén volt egy pici lyuk, és nem láttuk, hogy szivárog, minden megfordult a fejemben.
2016. aug. 26. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!