Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció vagy beágyazódási...

Menstruáció vagy beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Hamarabb jött meg 5 nappal (11.dpo). Első nap barnás halványpiros as pecsételgetés,utana estére betettem egy tampont reggelre megtelt, viszont egész du. nem volt semmi. Ma reggelre meg már elmúlt. Sose szokott ilyen lenni. Ennyi volt a menstruáció vagy ez valami más? Felfázva nem vagyok, nincs fertőzésem semmi. Segítene valaki? Volt valaki hasonló helyzetbe?
2016. aug. 26. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, mi volt ez, de amellett, hogy a beágyazódási vérzés piszok ritka, nem tölt meg egy tampont.

Ha most kezdtétek a babaprojektet, akkor simán attól is felborulhatott a ciklusod.

2016. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Hétfőn esedékes hogy megyek dokihoz, majd meglátjuk mi lehet a háttérben. De remélem nem valami komoly. Köszi a választ :)
2016. aug. 26. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit felborult a hormon-háztartásod. Nekem akkor volt ilyen, hogy hamarább megjött, és csak 1 napig tartott, meg ilyenek. Aztán helyre állt magától, szóval ez nem vészes. De ha mész dokihoz említsd meg neki.
2016. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!