Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki fog pozitívat tesztelni...

Ki fog pozitívat tesztelni szeptemberben?

Figyelt kérdés
Sok pozitiv tesztet kivanok😊 ki miota probalkozik? Mit gondoltok,milyenek az eselyek? 😊 Ella
2016. aug. 28. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Szia Ella!


SAI vagyok (elozo havi kerdezo).


Szeptember 11-13 kozott nem varom, ma vagyok a 16.ciklusnapon. Tovabbra is a kisteso a cel.


Mindenkinek sok sikert!

2016. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Mindenkinek nagyon drukkolok!

E.

2016. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
En szeptember 5-6 nem varom :) ovu napjan tudtunk egyutt lenni igy nem tudom eselyes vagyok e. Kisteso a cel mar sok honapja :)
2016. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Aki a kék osztriga bárba koton nélkül csapott görbe estéket!
2016. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Én biztosan nem. Márciusban ment el, 4 hetesen. Soha többet nem próbálkozom.
2016. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Sziasztok! N vagyok az előző hónapokból! Ma töltöttem a 14 hetet. :) Reggel meglátogatott Vukk ez alatt a terhességem alatt először :D!Eddig csak hányinger volt, de hányás nem. Fura, hogy pont most. Kedden megyünk uh-ra! :) Mindenkinek megy a drukk! :)
2016. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi augusztusban vágtunk bele. Nem várt előtt negatívat teszteltem,majd 4 nap késés után ismét negatív. :(

Voltam dokinál is,nem látott terhességre utaló jelet. Jelenleg 9.napja késik. Szerdán elmegyek újra orvoshoz. A második negatív teszt után nem mertem újat csinálni. De lehet holnap reggel ráveszem magam. A remény hal meg utoljára.

Üdv, A/29

2016. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az előző címmel kellet volna kiírni a kérdést mert így nem fog irni senki. Nehéz lett volna bemásolni? A kérdés évek óta aval a címmel futt.
2016. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia ella kingabulgar vagyok enis azeretnek pozitivat tesztelni

Szeptember 4-8 ig nem varom

Kistesot szeretnenk

Augusztus 1 je ota probalkozunk remelem sikerult

2016. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7 A/29 vagyok

Végül csináltam reggel egy tesztet,negatív ismét. Olyan érzésem van,mintha meg akarna jönni. Most már úgy vagyok vele,hogy ha nem jött össze a baba,akkor legalább a mensesem legyen meg. Vagy ez-vagy az.:)

De ez az állapot nem jó. Ha így marad,szerdán ismét orvos.

2016. aug. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!