Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csalodtatok már a gabriel...

Csalodtatok már a gabriel terhességi tesztben? Mutatott már valakinek tévesen pozitívat?

Figyelt kérdés
4 napja késik . Facelle teszt, x epil teszt negatív. Ma reggeli pisiböl gabriel teszt két percen belül nagyon halvány pozitiv. Hihetek neki ? Jók a gabriel tesztek?
2016. aug. 13. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a valóságot mutatta, szerintem megbízható. Ha rózsaszín a csíkocskád, akkor sztem csak annyi, hogy érzékenyebb, mint a többi. Képet tudsz feltölteni?
2016. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2016. aug. 13. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:
A közepe a csìknak fehèr,a kèt szèle szìnes ez negatìv csak kifolyt a festèkanyag szerintem,de holnap mèg tesztelj hàtha èn làtom rosszul.
2016. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez engem sem győzött meg, de élőben jobban látni, lehet halványan ott van.

Ha továbbra sem jön meg, 2 nap múlva ismételd meg a tesztelést. Ha ez halvány pozi volt, akkor annak már egyértelműbben ki kell mutatnia.

2016. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Élőben nem fehér a két csik között
2016. aug. 13. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Hát, erre azért nem vennék mérget. Anno ilyen volt az én legelső pozitív tesztem.

[link]

2016. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Az enyém tök ugyan ilyen élőben . Te ugy látszik jobban le tudtad fotózni :)
2016. aug. 13. 23:17
 8/13 anonim ***** válasza:

A gabriel teszteket is változtatták, nem olyan mint régen. Nekem ezeken az újabbakon szinte mindig kijön egy halvány színes csík. A facelle teszt az egyik legérzékenyebb, ha az negatív, akkor a gabriel nem lehet pozitív szerintem. Januárban amikor a facellén már nagyon erős csíkom volt, a gabriel még halvány volt.

[link]

[link]

Ezek ugyanakkor készültek, a facelle kicsit bepárásodott, de látszik a szélén hogy szép erős a csík.

2016. aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A vége lemaradt... Szóval amíg ilyen nagyon halvány a csík én egyik tesztnek sem hiszek, nagyon sokszor volt már ilyen baba nélkül, egyedül a digitális teszt nem csapott be. Sorozatos vetélő vagyok, volt már jó néhányszor pozitív tesztem az évek alatt, így tudom a különbségeket. Sok sikert!
2016. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kicsit off:

tudom, hogy drága, de clearblue-t próbáljál :) én megvártam, hogy nem jött meg, utána vártam egy hetet...és 3+-osat írt ki :)

2016. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!