Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemmel 5 hónapja próbálko...

A férjemmel 5 hónapja próbálkozunk, sajnos most sem sikerült, pont ma jött meg (jó pár nap késéssel, már reménykedtünk, teszt negatív). Ma a 37,3 volt a hőm, ennek van köze a mensihez?

Figyelt kérdés
2007. nov. 16. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mensid van akkor éppen hogy alacsonyabbnak kéne lenni a hődnek!Lehet hogy megfáztál egy kicsit és hőemelkedésed van,bár nem tudom mennyi az alaphőd,ahoz kell mindig viszonyitani.

A 37 feletti hő nem jellemző a mensis időszakra.

2007. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
en regota figyelem a hom,mensi utan alacsony peteereskor picit megemelkedik aztan ugy marad egy ideig majd a mensi elott hirtelen lemegy es masnap alt-ban megjon,nem tudom h nalad hogy lehet,de nem vagyunk egyformak.ha a googleba beirod h nem tudom en pl homeroe modszer vagy testho biztos ad ki valamit,egyszer neztem de nem emlekszem ra,sajnos.udv akorben,es ne ess ketsegbe mi is szept ota probaljuk,de a jo oldala h addig is sokat gyakoroljuk:)
2007. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy mégis babátvársz vannak dlyan esetek,hogy menszeszelnek és mégis álapotos az illető.Drukolok nektek.
2007. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozhatom az előttem szólóhoz, megvolt az előző 7 napos menzeszem, nov.4-én ért véget, most meg itt fogok egy 2csíkos tesztet a kezemben és nem akarom elhinni. Azt hittem ilyen nem létezik, de most meg még nem merek örülni, olyan furcsa.Ezek után még te is reménykedhetsz!!
2007. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!