Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni közvetlen...

Teherbe lehet esni közvetlen menstruáció után?

Figyelt kérdés
Augusztus 23.-án volt meg, ma voltunk együtt a férjemmel. Ez volt az első alkalom hogy nem védekeztünk, persze nem véletlen. Nem lenne baj ha jönne a baba. Érdekelne hogy ilyenkor mekkora az esélye? A kérdés nem azért van mert tudatlan vagyok évek óta olvasgattam már erről a témáról, még is örülnék ha tapasztaltabb emberek megírnák a véleményüket. Köszönöm :)

2016. aug. 28. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Igy számolj: Aznap mikor kezdődik a menzeszed (vérzés, nem barna pecsételés) az az első nap, onnan számolj 14 napot (ez akkor jó ha pontos a menzesz) 13-14-15 nap van peteérésed. De a 14. nap legyetek együtt. Mindennap nem szabad együtt lenni mert egy bizonyos sperma számnak meg kell lennie. Heti 2 alkalom max. "gyűjtögesse"

Ha egy évig nem jön össze no problém. Az ok legtöbbször a vitaminhiány is lehet a szervezetben. Biztos hallottad már a Trimeszer 1-2-3.(álitólag ettől sok nő teherbe esett aki évekig nem)

Ha elolvasod semmi extra nincs benne mint vitamin. Innentől kezdve bármi mást is szedhetsz. Pl: www.drlenkei.hu nézd meg az oldalát.

Úgy is kell valamit előtte már szedned a folsav miatt. Kezd is el. De a terhesvitaminok annyira nincsenek teli vitaminnal, hogy feltöltsék a szervezetedet.

Ha jól csináljátok talán az első hónapban de általában a harmadikban már össze szokott jönni.

Ha augusztus 23-án vot az első nap a menzeszedbe akkor szeptember 6 -án hajrá!!!! Kitartást!!! - egy kismama...

2016. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Az esély nagyon nagyon nagyon minimális de hosszú még a hónap, hogy összejöjjön :D

37 hkm :)

2016. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A spermiumok 5 napig elnek benned.

Legjobb idoszak egyutt lenni menszes utan egy hettel tehat eselyed vandaag

2016. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát pl. az én ciklusom rövidebb, 22-26 naposak és a menzeszem pedig 5 nap körül alakul. Szóval nálam simán lehetséges lenne a menstruációm után pár nappal teherbe esni... Ez attól függ főleg, hogy milyen hosszú a ciklusod. Mert ha 30 napos mondjuk akkor nyilván sokkal kisebb az esély.
2016. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
26-27 napra jön meg mindig a menstruációm :) A vitaminok szedésének nagy befolyása van a terhességre? Mindenki szedett vitaminokat mikor elkezdtek próbálkozni? Mert pl az én családomban senki sem szedett mikor terhes volt és előtte sem mikor próbálkoztak...csak ezért kérdezem :) Egyébként köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok hogy írtatok.
2016. aug. 29. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy estem teherbe az első fiammal :) Elmúlt a menzeszem, és az azt követő napon voltunk együtt. Egy hónap múlva pozitívat teszteltem. Valószínű volt egy kósza peteérésem, mert azóta sem sikerült ilyet produkálni :) A második fiammal 5 hónapot próbálkoztunk mire összejött. Most is babát várok, de vele is jó pár hónapig próbálkoztunk. Szóval van rá esély, de szerintem ez nagyon ritka.
2016. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!