Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem óramű pontosságú menstruác...

Nem óramű pontosságú menstruáció esetén mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

Februàrban abbahagytam a fogamzàsgàtlót. Onnantól màrciusban 34, àsprilisban 33, màjusban 32, júniusban 31, júliusban 35 napra jött meg. Elkezdtünk babàval próbàlkozni és az augusztusi vérzésem még nem jött, ma tartok a 37. napnàl és még semmi jele.

Mikor csinàljak tesztet szerintetek, ha nincs fix nap, amikor meg kellett volna jönnie?


2016. aug. 27. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már csinálnék. A leghosszabb ciklust venném alapnak plusz 1-2 nap, ennyi van már.
2016. aug. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En a helyedben hnap csinalnek.

Egyebkent ovutol szamolj 14-16napot es , akkor èrdemes tesztelni.

Vegyel ovutesztet h kideritsd mikor van ovud.

80Ft/db a fastest.hun.vagy vateran

2016. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már csinálnék a helyedben! :)
2016. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én átlagot számolva tesztelnék, mert én tesztelős típus vagyok, de ténylegesen eredményt csak a leghosszabb ciklus után várnék. A másik, hogy az együttlét után, minimum 14 nappal számolva, lehet tesztelni. Szóval mindezeket számításba véve, én már tuti ellőttem volna vagy 2-3 tesztet :)

Viccet félretéve, szerintem már lehet!

Üdv

2016. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is àtlagot szàmolva vàrom, van a telefonomon egy app, ami eleve kalkulàlja a vàrható időt az előző x hónap eredményeoből ezért veszem úgy hogy 5 napja késik. Holnap ellövök szerintem egy tesztet, csak gondoltam megkérdezem mikortól vehetem "biztosra" ha negatìv az eredmény.

Olyan munkàt végzek, aminél azért súlyokat is emelek, ezért szeretném minél hamarabb tudni, igaz màr most visszafogom magam a munkàban De nem akarok feltűnő sem lenni, nem kell mindenkinek tudni sem azt hogy próbàlkozunk, és azt sem ha sikerül :)

2016. aug. 28. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugy mint az első.holnap tesztelj.ird meg az eredményt
2016. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos màr tesztelnem sem kellett, tegnap reggel elkezdtem pecsételni, màra pedig màr rendesen megjött :(
2016. aug. 30. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!