Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhesen mennyi a...

4 hetes terhesen mennyi a vérből kimutatható hcg? Ma vagyok a 13-14. dpon. Tegnap meg ma pozit teszteltem, de szeretném megnézetni vérből is. Beutalót kell kérni a Debreceni klinikába, vagy csak úgy bemehetek? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász ad beutalót hcg hormon laborra.

De nem értem minek annyira görcsölni,a tesztek nem szoktak téves pozitívat adni.

Szerintem felesleges még plusz vérvizsgálat,inkább várj kicsit és utána dokinál UH ahol már fogsz is látni foltocskát:)

17 hétben járó kismami.

2010. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval.
2010. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak a párom idegesít halálra, ugyanis ő nem hiszi el, h. terhes vagyok. Azt mondja, hogy a halvány csík, nem csík, és ebből még bármi lehet. menzi előtt teszteltem 10.es érzékenységű teszttel. A csíkok azonnal kijöttek, és jól láthatóak.
2010. ápr. 21. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne már,PASIK!!!!!Ők totál nem értenek semmit:))

Itt a halvány csík is csík és csakis a terhesség alatt termelődő hcg hormonra reagál a teszt.Úgyhogy nyomd az orrát ide,és olvassa el a párod is,hogy GRATULÁLOK,BABÁT vÁRSZ!!!!!!!!


Mi kell még bizonyíték neki?Ilyen hülyeségekért képes lenne Téged elküldeni laborba???

Várj egy-két hetet,sok pihenés,és utána doki csinál UH-t és ott már petezsákot is fogsz látni.


a kismama voltam.

2010. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj ne foglalkozz vele:)) 2-3 hét múlva már szívműködést is fogtok látni az UH-n. Tudom h nehéz addig "várni" de sokkal előbb nem érdemes menni.

Leírom én hogy jártam a második babámmal. Febr. 9én estem teherbe, 19-én már pozitiv lett a 10 es teszt, 2 nap múlva már a 20 as is. majd a következő nap elmentem dokihoz aki semmit se látott UH-val de elküldött erre a vérvételre amit te is kérdezel. 1080 as lett az érték, ami egyértelmű terhességre utal.

Majd vártunk még egy hetet, akkor már látszott a petezsák, majd 10 nap múlva lett csak szívhangja.

Addig meg tövig rágtam a körmöm, mert sajnos volt már 2 baba előtte, egyikük nem nőtt egy idő után, másikuknak meg nem is volt szívhangja.

Tehát szerintem te is olyan nagyon hamar teszteltél most hogy a legeslegelejét csípted el a terhességnek, és ezért még vagy 2 hétig szinte nincs is értelme dokihoz menned.

Jó egészséget!!

2010. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, nagyon nehéz kivárni! De már volt egy vetélésem, ez lenne az első babám, és nagyon izgulok. Meg nagyon rosszul esett akkor is, hogy a párom akkor sem hitte el a terhességet, mert a 3 tesztem közül, egysem volt igazi erős pozitív. Bár a csíkokat ő is látta, meg mindenki más, csak nem volt egyforma erősségű a két vonal. 6 hetesen ment el a babám, úgy hogy még előtte orvos sem látott, ugyanis nem hittem h. baj lehet, és a 7-8. héten akartam menni.:(

Képzelhetjétek, a párom ezek után mégjobban nem hitte el,h. én terhes voltam.:( Ugyanis amikor "megjött" a doki már nem látott semmit. A betétre viszont elment egy olyan keményebb, és nagyobb nyákszerű valami, azt a dokinak be is kellett volna vinnem, de nem tettem. Bár normális meg jó fej a párom, és nagyon várja a picúrt, meg tuti imádni fogja, csak ő ilyen realista, ő szereti a kézzelfogható bizonyítékokat. Addig meg rágjam a kefét helyette is.:S

2010. ápr. 22. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!