Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a méhen kívüli terhessé...

Milyen a méhen kívüli terhesség tünete?

Figyelt kérdés
30.-án a nemvárt napján halvány pozitív tesztem lett előtte egy nappal barna folyás 31.-én meg piros vérzés erős görcseim vannak, lehet méhen kívüli
2016. aug. 31. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Lehet sima veteles

Miert lenne mehen kivuli?

Miert kell legrosszabra gondolni?

2016. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért? A vetélés valami tök jó dolog?
2016. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Terhesség lévén az elvégzett terhességi teszt is pozitív, de méhen kívüli terhesség esetében az erre utaló tünetek nagyon hamar és intenzív formában jelentkeznek, ekkor sürgős kórházi ellátásra van szükség. Minden esetben gyanakodnunk kell, ha a terhességi teszt pozitivitása mellett vérzés jelentkezik, mely lehet barnás vérzés is, derékfájás esetleges ájulással együtt, valamint az éles, erős, szúró alhasi fájdalom.


[link]

2016. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Veteles egy termeszetes szelekcio az eletkeptelen beteg genetikai hibas magzatot loki ki a noi test.

Ez termeszetesen mehet vegbe korai vetelesben nem kell kezeles.

Mehenkivuli egy eletveszelyes allapot lehet ritka a spontan lefolyasa

2016. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A méhen kívüli terhesség is iszonyatos fájdalommal jár.. igazából te magad nem tudod el dönteni hogy méhen kívüli ezért szoktak elmenni pozitív teszt után 5-6 hetesen hogy a doki lássa hogy jó helyen van e.. valószínűleg vetélés van nálad amit nagyon sajnálok de mindenféleképpen menj el nőgyógyászhoz mert ha méhen kívüli volt annak a petevezetőben nyoma van.. Kitartást és sok erőt kívánok neked.
2016. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam rá, mert olvastam a méhen kívüli terhessegről és hogy barna véres folyassal is kezdődhet, a sima vetélés meg van aki észre sem veszi a menstruációval együtt távozik az embrió, és mivel 4hetes lehetek aggódom, mert sötétebb színű vmi folyik nem tiszta ver
2016. aug. 31. 09:25
 7/15 anonim ***** válasza:

A veteles is sotet valami folyik

Egyszeruen kesett a menszeszed ennyi kemiai terhesseg volt.

2016. aug. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy ennyi van benne ez is nehéz ez volt az első próbálkozás Missed ab után de ez mégis csak másabb mint a műtét volt
2016. aug. 31. 09:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Normál esetben, a méhen kívüli azért jár verzessel, mert az embrió megrepeszti a pezevezetot. Sztem menzesz előtt még nem lehet akkora. Nálam 5+5 hetesen kezdődött, éles fájdalommal, szedulessel. Ezután kezdtem el pecsetelni.
2016. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor nekem csak távozott a menstruációval
2016. aug. 31. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!