Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Szerintetek miért nem...

Lányok! Szerintetek miért nem erősödik a teszt?

Figyelt kérdés

Az elso teszt két nappal ezelőtti, délutáni pisiből. A második tegnapi, a harmadik pedig ma reggeli. Csak én reagálom túl, vagy tényleg nem erősödik? Lehet hogy kicsit buta vagyok, de volt már egy terhességem, aminek missed ab lett a vége, és félek hogy nehogy baj legyen :(

[link]


2016. szept. 1. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a legalsó erősebb, és ettől erősebb már lehet nem is lesz, nagyon szép teszt :)

Ne izgulj, minden rendben lesz :)

2016. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
GRATULÁLOK ;) ! ugyan ilyen tesztet csináltam én is ! és szintén 3at csináltam nálam sem volt erősebb a csík , de boldogan mondhatom hogy 7 hónapos terhes vagyok :) !
2016. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszönöm szépen lányok!!!:))))
2016. szept. 1. 07:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi teszt a hcg hormon kimutatására találták ki és nem arra hogy hcg hormon mennyiséget merjen... A pozitív akkor terhes vagy. Lehet hogy hígabb a vizelet és ezért nem olyan erős. Ne parázd túl.. Ha már a doki is megerősítette hogy terhes vagy akkor minden rendben.. Addig amíg nem vérzel nincs erős fájdalmas görcseid addig nincs baj.
2016. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Végre olyan terhességi teszt, amin nem nagyítóval kell keresni a vélt vonalat. :)

Ne aggódj, jó egészséget!

2016. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendeben lesz, nincs miért izgulnod! :)
2016. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!