Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnazas a ciklus 25. napjan....

Barnazas a ciklus 25. napjan. Lehet baba?

Figyelt kérdés
A tuneteim inkabb mensisek: haspuffadas, enyhe gorcsok, hangulatingadozas, ehseg rohamok. Az elso terhessegem alatt nem volt semmi ilyesmi jele a beagyazodasnak. Szerintetek? Lehet mar tesztelni?
2016. szept. 2. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez tipikus PMS tünet.. 22 hetes kismama vagyok de még mindig nincs éhségroham.. Amiket le írtál nekem menzi előtt voltak.. Én a helyedben meg várnám a menzit.. De ha rajta vagytok a babán akkor egy Facelle tesztet el használhatsz.. Attól hogy negatív még lehet pozitív néhány nap múlva ha nem jön meg.
2016. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szerintem még ne tesztelj. Én pont tegnap jártam így...26. naptól kezdve barnáztam egy kicsit, tegnap a 28. napon teszteltem egy negatívat, ma reggel pedig a 29.-re meg is jött. Bár közel sem hasonlít a színe és a mennyisége az eredetihez úgyhogy most nem tudom mi van...én még várnék egy hetet a tesztel, hogy ne érjen felesleges kudarc mert itt még bármi lehet, egy hét múlva pedig már 100%-ban mutatnia kell ha van valammi.


Azért ha még is úgy döntesz, hogy tesztelsz írd meg az eredményt.

2016. szept. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En is ugy gondolom, hogy jovohet elejeig varok meg a teszttel. Akkor megirom az eredmenyt. Koszonom a valaszokat!
2016. szept. 2. 13:23
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Kedves #2 en is igy vagyok.

Se szine se mennyosege sem a tuneteim nem olyanok mint eddog.

Most eppen hogy halvany pirps barnas. Nagyon keves.

Es nem gorcsolom.

2016. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves #2 es utolso!

Delutan ota nekem is hasonlo a dolog, a szine picit pirosasabb lett, de hatarozottan nem olyan, mint ami mensikor szokott es csak egy-egy folt.

2016. szept. 2. 21:23
 6/11 anonim válasza:
Jövőhéten teszteljünk és meglátjuk ;) Én azért bízom benne, hogy terhes vagyok...Ha még sem akkor új hónap új lehetőségek. Ti mióta próbálkoztok egyébként? Nekünk ez volt az első.
2016. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekunk van mar babank es nem vagyunk kimondottan babaprojektben de mindenkepp orulnenk neki ha baba lenne a dologban:))
2016. szept. 2. 22:48
 8/11 anonim válasza:
És az első terhességed hogy zajlott? Ott nem tapasztaltál ilyet mint most?
2016. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem egyaltalan semmi ilyesmit.

Az elso babanknal 2. honapja probalkoztunk amikor osszejott:)

2016. szept. 3. 17:16
 10/11 A kérdező kommentje:

Hat en nem birtam ki, vettem egy par facelle tesztet, ahogy az elso kommentelo irta.

Megcsinaltam es eleg erdekes lett az eredmeny. Kontroll csik+ egy halvany vizszintes csik, pedig a pozitiv jelzes fuggoleges csik. Tehat gondolom ez negativ eredmenyt jelent.

2016. szept. 3. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!