Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteeres utan mennyi idovel...

A peteeres utan mennyi idovel mutatja ki a teszt a terhesseget?

Figyelt kérdés
egy hete volt a peteeresem es nagyon furan erzem magam , faj a mellem foleg a baj es egyik percben sirni tudnek a masikban meg semmi bajom nincs ,nem igazan szokott nekem ilyen lenni

2016. szept. 2. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes tesztet csinálni, amikor amúgy meg kellene jönnie. Előbb felesleges.
2016. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menzi késés előtt felesleges.. De ha napra pontos a ciklusod meg még a peteérést is napra pontosan lehet tudni akkor már 10. Napon lehet egy halvány pozitív de igazából aktus után 14. Napon is lehet extra halvány... Amúgy meg az esedékes menzi előtt felesleges tesztelni. Várd meg és ha késik 2-3 napot tesztelj
2016. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés után egy héttel még nincs terhesség, mert még be sem ágyazódott. Pszichésen produkálod a tüneteket. A teszttel legalább egy hetet várj még.
2016. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ezek lehetnek PMS tünetek is
2016. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek még nem lehetnek terhességi tünetek. Ha sikerült is, csak mostanában kezd beágazódni. Akkor tesztelj, ha nem jön meg.
2016. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat , nem tudom mitol vannak ezek a tunetek de elegge kellemetlenek,holnap megyek a dokihoz
2016. szept. 2. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél a dokitól ezügyben?
2016. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ezert kell mennem hanem a labor eredmenyeimet kell vissza vinnem es egyuttal erre is rakerdezek
2016. szept. 2. 11:43
 9/9 anonim ***** válasza:

2hetre rá, tehat amikor pont megjonne kb.

Keses elott max egy nappal eselyes h pozi teszted lesz. Nekem akkor lett pozi, bar nekem a lutealis fazisom 17napos.

2016. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!