Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 nap el menestruacio elott...

Adrika994 kérdése:

7 nap el menestruacio elott ki mutathatja teszt terhességet? Mert csinaltam egyet esniagyon halványan látszik

Figyelt kérdés
Mar napokra azt érezem mintha meg akarna jönni de mar az utan is mikor el múlt menestruaciom most meg lassan meg kell jönni 7 nap mulva de fajnak melleim es olyan érzés mintha meg jönne es es pillangókat az éreztem hasamba es szedulok .

2016. júl. 8. 09:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
7 nappal előtte ki van zárva hogy kimutassa a teszt..
2016. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
"Pillangókat a hasadba" majd a 14-17 Héten érzel, amikor elkezded érezni a pici mozgását. Nekem olyan beképzelt tüneteknek tűnnek a pillangók miatt. :/ egyébként 7 nappal a nem várt előtt nem mutatja ki a teszt. Leghamarabb az együttlet után 13-14 nappal.
2016. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

én is azt gondolom hogy beképzeled,mert nagyon vágysz rá.

Ezt én is átéltem..amikor a 2. babát terveztük-biztosra vettem hogy az vagyok,mert a szagoktól is rosszul voltam,és még hányingerem is volt. de aztán kiderült hogy nem vagyok az

2016. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2016. júl. 8. 09:59
 5/27 anonim ***** válasza:

hát ezen a képen semmit nem látni a minősége sem a legjobb, én megnézném nem negativ formában a fotót. Felrakod ?


Egyébként kizárt hogy a terhességet kimutassa ilyen hamar.

Vagyis nem kizárt. akkor lehetséges, ha mondjuk mensi után rögtön volt egy ovud, és abból megfogant a baba. Na az lehetséges. bár ez ritkább eset.


És az is lehet hogy valami miatt késik az ovud... és esetleg még csak most lesz az ovuláció ... és arra reagál a terhességi teszt (mert sajnos reagál rá, saját tapasztalatból mondom) . Az viszont azt jelenti hogy késni is fog a mensid legalább 1 hetet. De persze ezek csak találgatások... és ezt persze utólag fogod megtudni.


Csinálj még egy tesztet hátha erősödik ... és akkor tényleg talán ciklus elején volt peteérésed, azt már jelezheti neked mensi előtt 7 nappal.



Viszont ha a következő teszt negatív, akkor bizony inkább az LH csucsra reagált. ((persze ezek mind találgatások. )))

2016. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Menstruacio utan volt ovulaciom ugy hogy az nem lehet es akkor együtt is voltunk párommal
2016. júl. 8. 10:33
 7/27 anonim ***** válasza:
hát ezen nem látni második csikot..
2016. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Hát ezen a képen nem látszik semmi másokik csík!


De ha mensi után volt egy korai ovud, simán lehetsz terhes

2016. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Olyan érdekesen tesztelsz, vagyis számomra összevissza.

Nagyon nem szabályos a ciklusod, ha a kérdéseidet elnézem:

06. 13. Tünetek megléte, várható mensi napja 06.17.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

06. 13. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

06. 22. Tünetek 2 hét óta. Szerinted halvány pozitív teszt. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

07.01. Teszteltél, mert tüneteid voltak. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2016. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

hűha..

( a belinkeltek után,már világos hogy nagyon durván beleéled magad mindig)


ezt ne csináld magaddal..!

2016. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!