Beatrix vagy Kitti?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lanyom lesz es szeretnek neki valami szep nevet, de meg nem tudom melyiket valasszam. Nektek a Beatrix vagy a Kitti nev tetszik jobban?

2016. szept. 3. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a Kitti jobban tetszik ! :)
2016. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a Kitti az túl kislányos, olyan becenév-hatása van, kicsit mintha nem venné komolyan a szülő a gyerekét. Szóval én eközül a kettő közül a Beatrixet választanám. Amúgy nemtom, mintha valahol láttam volna olyat, hogy a Kitti eredetileg a Katalin egyik becézett változata volt, a Katalint viszont gyönyörű névnek találom, ha az is játszana, akkor azt mondanám, de így ezek közül Beatrix szerintem a szebb.
2016. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
kitti :D
2016. szept. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Kitti:)
2016. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Nekem egyik sem tetszik. De ha csak ez a 2 van, akkor inkább Kitti.
2016. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Beatrix nagyon szép név. Különleges. A Kitti túl egyszerű nagyon babás.
2016. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

Trixi....fúúúúúújjjj!!! Az egyik legcsúnyább név, amit ismerek. A Kitti meg...

"Szeretnék neki valami szép nevet" Hát akkor azt mondom, ne ebből a kettőből válassz, mert lehet, hogy nevek, de nem szépek!!!

Ajánlom az MTA női nevek internetes, ingyenes névjegyzékét.

2016. szept. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Egyik se! A Beatrix olyan semmilyen, a Kitti meg… ha lenne egy palotapincsim lehet igy hivnam mert ra illene!:)
2016. szept. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem mindkettő szép, a Beatrix nekem szimpibb, de az se midegy hogy illik a vezetéknévhez.
2016. szept. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Beatrixot egyet ismerek, borzasztó nő.. nem is tetszik a név sem.. inkább Kitti, de csak ha muszáj mert elég uncsi név.
2016. szept. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!